Košarka Top News
12:24 19.09.2014.

RADULJICA U KINI: Radujem se igranju za Šandong (FOTO)

FOTO: STAR SPORT

Srpski reprezentativni centar Miroslav Raduljica potpisao je jednogodišnji ugovor sa kineskim Šandongom.Vest je prvi preneo portal Real GM, a potom je i Raduljica informaciju potvrdio na Tviteru. 

Miroslav-Raduljica-Srbija-fiba-com

Po pisanju Real GM-a, za Raduljicu su bili zainteresovani San Antonio i Filadelfija, kao i još neki NBA i evropski klubovi, ali izgleda da se srpski centar odlučio za put na Daleki Istok. Sezona u Kini završava se u februaru, posle čega će Raduljica moći da pređe u neki od evropskih ili NBA klubova.

Raduljica

– Sledeća stanica u mojoj karijeri je CBA liga, radujem se igranju za Šandong – napisao je Raduljica na Tviteru.

Raduljica je na nedavno završenom Svetskom kupu prosečno beležio 13 poena i 4,6 skokova, a prethodnu sezonu proveo je u Milvoki Baksima.

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

 

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...