0

PL: Stouk iznenadio šampiona, Tadić ponovo blistao (VIDEO)

Objavljeno: 30.08.14 u 18:38

Fudbaleri Stouka napravili su veliko iznenađenje pobedivši u 3. kolu Premijer lige Mančester siti u gostima sa 1:0. Hrabro su odigrali na Etihadu i stigli do velike pobede golom Dijufa u 58. minutu utakmice.

Premijer liga

Šampion Engleske pokušavao je da izvuče makar bod, ali Ture, Jovetić, Džeko i Aguero nisu bili raspoloženi, pa je Stouk ostvario veluku pobedu. Ceo meč, za poraženi tim, odigrao je Aleksandar Kolarov.

Sautempton je savladao Vest Hem u Londonu sa 3:1, a ponovo je sjajnu partiju pružio Dušan Tadić. Srpski fudbaler odigrao je svih 90 minuta i bio, ako ne najbolji, onda među najboljima. Vest Hem je poveo golom Nobla u 27. minutu, a izjednačio je Šnajderlin u 45. Isti igrač postigao je i drugi gol za goste u 68. minutu, a Pele je u 83. minutu postavio konačan rezultat.

Svonsi je pobedio i Vest Bromvič sa 3:0 i sada je prvi na tabeli. Dajer je u drugom minutu pogodio za 1:0, Vejn Rautlidž je duplirao prednost uz 24. minutu, a svojim drugim golom Nejtan Dajer je overio pobedu Svonsija 20 minuta pre kraja.

Nauzbudljiviji meč odigrali su Njukasl i Kristal Palas, a gosti su do boda stigli u 95. minutu golom Vilfreda Zahe.

Gejl i Pančon postigli su preostakla dva gola za goste, dok su strelci za Njukasl bili Janmat, Erons i Vilijamson.