TimeOut Top News
20:45 03.08.2014.

Na pomolu još jedan sportski brak

Posle osam meseci veze, verili su se olimpijska vicešampionka u streljaštvu Ivana Maksimović i košarkaš Virtusa Danilo Anđušić. Vezu su ozvaničili tokom letovanja u Turskoj i srećnu vest saopštili roditeljima i prijateljima po povratku u Beograd.

Ivana i Danilo

Iako njihova veza funkcioniše na daljinu, jer Danilo živi u Španiji, a Ivana mnogo putuje, uzajmna ljubav i ljubav prema sportu im pomaže da se razumeju i da funkcionišu odlično.

Po svoj prilici, na pomolu je još jedan sportski brak, a neće biti ni prvi ni poslenji. Neki od njih su, bar oni najpoznatiji, odbojkaš Vladimir Grbić i karatistkinja Sara Peković, vaterpolista Filip Filipović i odbojkašica Sanja Hanušić, rukometaš Petar Nenadić i odbojkašica Jelena Nikolić, atletičari Dragutin i Biljana Topić.

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

0
0

Komentari

  1. s.m. каже:

    snijeg je padao i kad smo se sreli sad opet pada pada snjeg bjeli a ti u sobi sjedis sama oci su ti vlazne od suza cuje se i muzika nekog tuznog bluza i kroz gustu zavesu od duvanskog dima pogledaj kroz prozor jos uvjek je zima obrisi suze sa lica svog vrijeme odnijece bol podigni glavu nasmjesi se i seti se vrnjacka banja hotel borjak i sneznik pod snegom
    .

    0
    0
  2. vilma каже:

    drago mi je da su vladanova deca uspesni sportisto kao sto je i on to bio ponos pribojske atletike uvek cu ga se secati

    0
    0
  3. vilma каже:

    molim sve one koji znaju da li je vladan andjusic otac danila andjusica koji je nekada trenirao atletiku u ak. fap.u priboju i znaju nesto o njemu da ostave komentar unapred zahvalna nekada bila fan od vladana

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...