Fudbal Top News Transferi

Počeo da se rasipa šampionski tim Atletika

Fudbaler madridskog Atletika Brazilac Dijego potvrdio je da je dogovorio prelazak u Fenerbahče, sa kojim će potpisati trogodišnji ugovor.  

Dijego

Dijego je ove sezone u svim takmičenjima na 13 utakmica postigao dva gola, od kojih je najznačajniji onaj protiv Barselone u četvrfinalu Lige šampiona.

“Dogovorio sam se sa Fenerbahčeom i ostalo je samo da prođem medicinske preglede kako bih potpisao ugovor na tri godine. Krajem ove nedelje rastaću se sa Atletikom, posle čega ću otputovati u Istanbul na potpis“, rekao je Dijego.

U karijeri je igrao još i za Santos, Porto, Verder, Juventus i Volfsburg. Za reprezentaciju Brazila nastupao je 33 puta i postigao četiri gola.

Podsetimo, Dijego je sa Atletiko osvojio titulu prvaka Španije i postao vicešampion Evrope.

Pored Dijega, Atletiko napušta vezista Tijago koji se vraća u Čelsi posle devet godina, za kojim bi mogao da ode i Dijego Košta, a Miranda je na pragu prelaska u Junajted.

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na na našem Tviter nalogu.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...