0

Pirlova majstorija za kraj, poraz Rome u Đenovi (VIDEO)

Objavljeno: 18.05.14 u 17:16

Fudbaleri Juventusa trijumfalno su okončali sezonu pošto su na svom stadionu pobedili ekipu Kaljarija sa 3:0 i tako uspeli da pređu brojku od 100 bodova, dok je Roma poražena u Đenovi – 1:0.

pirlo-konte-pozdrav

Juventus je poveo već u osmom minutu prelepim golom Pirla iz slobodnog udarca, a do poluvremena su konačan rezultat postavili Ljorente u 15. i Markizio u 40. minutu.

Roma nije uspela na trijumfalan način da zatvori ovu sezonu, jer je poražena golom Fetfacidisa u 83. minutu u Đenovi.

Utakmicu je od prvog minuta započeo i srpski reprezentativac Adem Ljajić kojeg je u 74. minutu zamenio Frančesko Toti