‘Nule’ širom Francuske, Monako posrnuo

Objavljeno: 29.03.14 u 22:14

Od 20 časova igrano je pet mečeva 31. kola francuske Lige 1, ali strelci nisu bili naročito raspoloženi na većini mečeva.

Francuska Liga 1

U jedinom efikasnom meču večeras, Ažaksio je na domaćem terenu odigrao 2:2 sa Tuluzom. Domaći tim je golovima Fatija i Tala vodio 2:0 do 34. minuta meča, ali tri minuta kasnije Sila je smanjio prednost domaćih da bi bod gostima obezbedio Šantom u 60. minutu.

Rems je izborio bod protiv Lorijena na domaćem terenu odigravši 1:1. Gosti su poveli u nadoknadi prvog poluvremena preko Abubakara, a konačan rezultat postavio je Fortes u četvrtom minutu drugog poluvremena.

Evijan je na domaćem terenu iznenadio i verovatno izbacio Monako iz trke za titulu slaveći rezultatom 1:0. Jedini gol postigao je Mongongu u 84. minutu meča i to sa bele tačke.

Mečevi između Monpeljea i Valensijena kao i Nanta i Bordoa okončani su bez pogodaka.