Evropske lige Fudbal Top News

Sjajni Ljajić pokrenuo vučicu

ljajic-roma-verona

Kakav posao je napravila Roma što je iz Fiorentine za 11 miliona dovela Adema Ljajića navijači tek sada shvataju! Srpski internacionalac je u meču 2. kola Serije A protiv Verone debitovao za vučicu, ušao je sa klupe u 52. minutu i pokrenuo tim. Do tog momenta bilo je 0:0, a na kraju pobeda Rome 3:0!

Prvo je Kaćatore u 56. minutu zatresao sopstvenu mrežu, a Pjanić je tri minuta kasnije na asistenciju Totija povisio na 2:0. A u 66. minutu spektakularan udarac Ljajića i konačnih 3:0, pogledajte:

Sjajno je Roma startovala u novoj sezoni sa dve pobede i gol razlikom 6:0! Verona je posle pobede nad Milanom izgubila, ali ekipa Boška Jankovića ne može da bude nezadovoljna. Janković je inače igrao do 65. minuta.

hotsport.rs

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...