ATP Tenis

Đokoviću čudno bez Rafe i Rodžera

Novak-Djokovic-Wimbledon

Novaka Đokovića u ponedeljak očekuje meč osmine finala na Vimbldonu u kojem će se sastati sa svojim starim poznanikom Tomijem Hasom, koji je ranije danas najavio da će i treći put na travi savladati srpskog tenisera. Međutim ta pretnja nije nimalo potresla najboljeg svetskog tenisera.

„Znam da je Tomi odlično igrao ove sezone na travi i ne samo na travi već od početka godine je sjajan. U svojoj 35. godini igra najbolji tenis u karijeri, prema mom mišljenju. Svakako na terenu ne izgleda kao neko ko ima toliko godina, pun je samopuzdanja“- pun je reči hvale za svog protivnika bio Đoković.

Novak priznaje da mu je pomalo čudno što u završnici najvećeg svetskog turnira nema Rodžera Federera i Rafaela Nadala.

„U poslednjih 10 godina uvek je jedan od njih dvojice bio u drugoj nedelji turnira. Ali sada su tu drugi teniseri koji su igrali dobar tenis. Mislim da je zanimljivo videti nova lica u tenisu“ – objasnio je srpski teniser.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...