Ostali sportovi

Pet srpskih posada u Sevilji

veslanje

Stručni štab veslačke reprezentacije odredio je sastav nacionalnog tima za prvenstvo Evrope u Sevilji, gde će Srbiju predstavljati pet posada.

Na EP će se takmičiti dvojac bez kormilara Nenad Beđik i Nikola Stojić, četverac bez kormilara Miljan Vuković, Goran Jagar, Miloš Vasić, Radoje Đerić, dubl skul Marko Marjanović, Aleksandar Filipović, laki skif Miloš Stanojević i ženski skif Iva Obradović.

Pripreme za ovo takmičenje su u jeku a reprezentativci će brusiti formu u zemlji sve do polaska za španiju koji je planiran za 28. maj.

Pored takmičara u sastavu srpske ekspedicije za Sevilju biće i selektor veslačke reprezentacije Nebojša Ilić, selektor juniora i član selektorske komisije Dejan Guslov, treneri Oleksandr Fedotov, Saša Mimić i Aleksandar Ivković, doktor Milan Babić i fiziotarapeut Branko Todorović.

Kontinentalni šampionat u Sevilji održaće se od 31. maja do 2. juna.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...