Košarka

Partizan rutinski

FOTO:STARSPORT
FOTO:STARSPORT
FOTO:STARSPORT

Košarkaši Partizana mt:s ubedljivo su savladali Metalac Koteks 86:68 (18:17, 29:15, 24:14, 15:22), u 5.  kolu Superlige Srbije.

Crno – beli su meč prelomili u svoju korist u drugoj četvrtini kada su Metalcu ubacili 29 poena a primili samo 15.

Čak petorica igrača Partizana imala su dvocifren učinak, a najefikasniji je bio Davis Bertans sa 17 poena, dok je Nikola Milutinov ubacio 11, a Vesterman, Milosavljević i Musli po 10 poena.

Najbolji kod Metalca bio je Dragan Kruščić sa 15 poena,  a Stefan Živanović ubacio je 14.

Superliga Srbije

Konstantin – Sloboda 79:59
Mega v. – C. Zvezda 83:76
Partizan – Metalac 86:68
PONEDELJAK
Radnički – Vojvodina 19.00

1. PARTIZAN 5 0 10
2. MEGA VIZURA 4 1 9
3. C. ZVEZDA 3 2 8
4. VOJVODINA 3 1 7
5. RADNIČKI 2 2 6
6. KONSTATIN 1 4 6
7. SLOBODA 1 4 6
8. METALAC 0 5 5

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Reprezentacija Fudbal

ENGLEZE ČEKA PUNA „MARAKANA“: Počela prodaja ulaznica za okršaj Srbije sa „Gordim Albionom“! (VIDEO)

fudbalska reprezentacija Srbije
(L-R) Srdjan Mijailovic, Mijat Gacinovic, Dusan Vlahovic, Nikola Milenkovic and goalkeeper Djordje Petrovic of Serbia look dejected after the UEFA EURO 2024 group stage match between Denmark and Serbia at Munich Football Arena on June 25, 2024 in Munich, Germany. (Photo by Pedja Milosavljevic/DeFodi Images)Pedja Milosavljevic/STARSPORTPedja Milosavljevic/STARSPORT

Veliki broj ljudi je došao da nabavi ulaznicu za ovaj spektakl

Navijači pohrlili na Topčidersko brdo u želji da obezbede karte za meč sa Engleskom koji bi mogao odrediti sudbinu „orlova“ na putu ka Mundijalu.

Atmosfera oko stadiona „Rajko Mitić“ od ranih jutarnjih časova podseća na neka davna, zlatna vremena domaćeg fudbala. Gužve pred blagajnama, redovi koji se protežu do ulice Ljutice Bogdana i navijači svih generacija sa samo jednim ciljem – da prisustvuju utakmici koja bi mogla odlučiti direktnog putnika na Svetsko prvenstvo 2026.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Football Association of Serbia (@fudbalskisavezsrbije)

Duel Srbije i Engleske zakazan je za 9. septembar u 20.45 časova, a interesovanje publike već sada nadmašuje sva očekivanja. S obzirom na to da Engleska ima maksimalan učinak iz prva tri kola, a Srbija želi da ostane u trci za prvo mesto, meč na „Marakani“ nosi težinu mnogo veću od obične kvalifikacione utakmice.

Nakon remija bez golova sa Albanijom i rutinske pobede nad Andorom (3:0), izabranici Dragana Stojkovića ulaze u ključni deo ciklusa. Potencijalna pobeda nad favorizovanom selekcijom Engleske značila bi veliki korak ka završnom turniru u SAD, Kanadi i Meksiku.

Srpski navijači, očigledno, to prepoznaju. Karte se prodaju velikom brzinom, a snimci redova i euforije pred stadionom već su preplavili društvene mreže.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Kako vam se svidja novi sajt ?

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...