0

Vojvodina 6 od 6

Objavljeno: 13.02.13 u 19:39

vojvodina-kluz

Fudbaleri Vojvodine trijumfalno su okončali niz kontrolnih utakmica na pripremama u Antaliji. U poslednjoj, šestoj, utakmici pobeđen je rumunski prvoligaš Univerzitatea iz Kluža sa 4:2.

Novosađani su poveli u 12. minutu pogotkom novajlije Alivodića, a samo tri minuta kasnije na 2:0 je povisio Katai. Rumunski tim je izjednačio do poluvremena i to pogocima Dinua u 35. minutu iz penala i 40. minutu, ali je u nastavku susreta Vojvodina ponovo bila bolja i golovima Kataija u 56. i Gaćinovića u 87. minutu došla do pobede.

Trener Vignjević je na ovoj utakmici ukazao poverenje sastavu Supić, Vulićević, Pavlović (Nastić), Trajković (Petrić), Đurić, Ađuru, Poletanović (Radoja), Kosović (Ilić), Alivodić (Smiljanić), Katai (Vranješ), Abubakar (Gaćinović).