0

Tri gola u mreži Rida

Objavljeno: 08.02.13 u 17:50

zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde su u prvom kontrolnom meču po povratku u Antaliju savladali austrijski Rid sa 3:0.

Strelci za crveno-bele bili su Luka Milunović, Luka Milivojević u prvih 45 minuta i Nenad Milijaš pred sam kraj utakmice.

Pored tri gola na utakmici su viđena i dva isključenja oba za igrače Zvezde. U prvom poluvremenu put u svlačionicu zaradio je golman Kirovski, dok je ista sudbina u drugom delu igre zadesila mladog Urośa Spajića. Međutim pošto je igrana pripremna utakmica sa pravom zamene u slučaju isključenja austrijanci nisu bili brojčano nadmoćni.

Trener Zvezde Aleksandar Janković odlučio je da utakmicu počne u sledećem sastavu: Kirovski, Mikić, Petković, Pantić, Mladenović, Milijaš, Milivojević, Milunović, Savićević, Lazović i Mudrinski.

Crveno-beli sutra od 15 sati igraju novi pripremni meč protiv Lokomotive iz Tbilisija, a očekuje se da Janković utakmicu započne sa igračima koji danas nisu dobili šansu.