0

Bez iznenađenja u Kupu kralja

Objavljeno: 10.01.13 u 23:52

Vilja

Barsa je lagano došla do pobede sa kombinovanim sstavom protiv nejake Kordobe, katalonci su slavili sa 5:0 a Vilja je imao posle dugo vremena dobar meč. Već u prvom poluvremenu je bilo 3-0 a strelci su bili Alkantara i Vilja dva komada, da bi do kraja meča Aleksis Sančez sa dva gola začinio dominantnu pobedu Barse.

Atletiko je odmarao prvi tim posle pobede u prvom meče od 3-0. Tako da su večeras odigrali bez golova sa Hetafeom u gostima.

U četvrtfinalu Atletiku će rival biti Betis koji je večeras pobedio Las Palmas golom Kastra u 85 minutu.