0

Mesijev rekord za pobedu Barse

Objavljeno: 09.12.12 u 23:23

Nastavlja Barsa da melje a Mesi da rešeta.

Kao što smo već pisali Leo Mesi je danas oborio rekord legendarnog Gerda Milera i postigao 86. gol u kalendarskoj godini. A ta dva gola su bila dovoljna za nova tri boda Katalonaca.

Barsa je povela preko mastralnog Argentinca već u 16. minutu da bi u 25. minutu meča, posle asistencije Inijeste, Mesi ponovo zatresao mrežu domaćih.

Uspeo je Betis do kraja poluvremena da smanji na 1:2 preko Rubena Kastra ali to je bio njihov maksimum.

Ono što je takođe obeležilo meč je povreda butnog mišića Seska Fabregasa koji će po prvim procenama odsustvovati oko mesec dana sa terena.

Barselona je prva na tabeli sa 43 boda dok se Betis nalazi na petom mestu sa 25 bodova.