»Tag:fk ofk beograd

fk ofk beograd

JSL: Čuka demolirala OFK-u, Borac obezbedio bod u nadoknadi (FOTO)

| 25. okt 2014. 16:40|0 komentara

Odigrana se tri meča 10. kola Jelen Superlige Srbije. U gradskom derbiju Čukarički je na gostovanju sa 4:0 deklasirao romantičare, Borac je u nadoknadi vremena izvukao bod u Subotici, a Mladost je kao domaćin savladala Rad. Čukarički su lagano slavili na Kraburmi. Na poluvremenu su vodili golom Matića u 27. minutu, a u

25. okt 2014. 16:40

TERMINI: Partizan-OFK u sredu, dva meča Kupa 19. novembra!

| 24. okt 2014. 18:28|0 komentara

FSS je saopštio termine dveju utakmica osmine finala Kupa Srbije, u kojima se sastaju Partizan - Sloga Petrovac na Mlavi i OFK Beograd - Čukarički, a igraće se 19. novembra. FOTO: STARSPORT Iako je 19. novembar reprezentativni termin, selektori mlađih kategorija nacionalnog tima oslobodiće igrače iz tih kluba, tako da će treneri imati

24. okt 2014. 18:28

JSL: Podela bodova u gradskom derbiju, uz poruke Građevinara

| 19. okt 2014. 17:31|0 komentara

Gradski derbi između Rada i OFK Beograda završen je nerešeno -1:1. u podeli bodova u osmom kolu Superlige golove su postigli Borko Veselinović i Darko Micevski. Foto: STARSPORT Foto: STARSPORT Foto: STARSPORT Micevski je u 26. minutu doneo prednost Romantičarima. Golman Boris Radunović je loše reagovao i umesto da

19. okt 2014. 17:31

ZAJEDNICA ODLUČILA: Partizan igra odloženi meč JSL u terminu Kupa

| 7. okt 2014. 16:28|0 komentara

Utakmica sedmog kola Jelen Superlige srbije, između Partizana i OFK Beograda, igraće se 29. oktobra, odlučila je danas Zajednica superligaša. Iz tog razloga su utakmice osmine finala nacionalnog Kupa između Partizana i Sloge, odnosno OFK-a i Čukaričkog, koje je trebalo da se igraju tog dana, odložene, a termin će biti naknadno odlučen. FOTO: STARSPORT

7. okt 2014. 16:28

JSL: Zvezda gosti Pazarce, Partizan u nedelju putuje u Kragujevac

| 20. sep 2014. 8:48|0 komentara

Ovog vikenda igra se šesto kolo Superliga Srbije. Šampion Crven azvezda će danas od 18.00 sati da ugosti Novi Pazar, dok će Partizan sutra na megdan kragujevačkom Radničkom (16.00). Pobedom bi zadržao prvo mesto na tabeli, a u utakmicu ulaze posle sjajnog izdanja u meču sa Totenhemom u Ligi Evrope (0:0). Zvezda želi dobar rezultat

20. sep 2014. 8:48