Novi trener Ragbi liga kluba Crvena zvezda je Australijanac Trev Smit.

FOTO: rlkcrvenazvezda.com
DIŽE RAGBI NA VIŠI NIVO: Stručnjak iz Australije na klupi Zvezde
Očekivanja su velika jer prvi put dolazi trener koji će preneti iskustvo koje je stekao radeći u klubovima iz Australije, zemlje koja je apsolutni lider u ovom sportu.
– Dolazak Treva je još jedan dokaz da se u klubu radi punom parom i da se stvari odvijaju baš kako je planirano na putu ka evropskom vrhu. Korak po korak idemo ka ostvarenju velikih potencijala koje su mnogi stručnjaci prepoznali u našim igračima i velikih ambicija koje smo već isticali – ističe se sa na sajtu Zvezde.
Najveći trenerski uspeh koji je Trev Smit ostvario je osvajanje Ron Mejsi kupa u Novom Južnom Velsu sa ekipom Mountis-a.
Osim svog znanja na terenu klub će sa Trevom imati i veliku medijsku podršku, s obzirom da je on prvi čovek jednog od vodećih svetskih portala Serious About Rugby League, tako da će ceo svet imati priliku da čuje priču Ragbi liga kluba Crvena zvezda.