Prvo kolo Jelen Superlige na stadionima ukupno je pratilo 39.382 gledalaca (u proseku 4.979), a najviše je očekivano bilo na Marakani.

Kao što smo navikli, crveno-beli su na svom premijernom meču na Marakani imali podršku najvećeg broja navijača, pošto je utakmici Zvezda – Radnički prisustvovalo 22.332 ljudi, prenosi Žurnal.
Sledi utakmica Novi Pazar – Rad, kojoj je prisustvovalo 5.000 gledalaca, a po 3.000 ljudi gledalo je mečeve Napredak – Čukarički, odnosno Borac – Donji Srem.
U Novom Sadu na duelu Vojvodine i OFK Beograda bilo je 2.500 gledalaca, dok je na Vračaru na meču Voždovca i Partizana prisustvovalo 2.000 ljudi.
Najmanje navijača, odnosno po 1.000 gledalaca prisustvovalo je duelima Spartaka i Radničkog 1923, kao i Jagodine i Mladosti.
hotsport.rs
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.