Dusan Vlahovic. (Photo by Pedja Milosavljevic/STARSPORT)

U ITALIJI NIŠTA NOVO: Fiorentina bolja od Mihine Bolonje, Vlahović nastavlja da ‘teroriše’ protivničke golmane! (VIDEO)

Objavljeno: 05.12.21 u 15:03

Ovaj momak je strašan napadač.

Fiorentina je pobedila Bolonju na teškom gostovanju rezultatom 1:3, a u strelce se ponovo upisao srpski reprezentativac Dušan Vlahović.

Sjajni napadač je danas postigao 13. gol ove sezone u italijanskom prvenstvu. Nakon ove utakmice, ‘ljubičasti’ su se popeli na peto mesto na tabeli Serije A.

Vlahović je postigao pogodak u 67. minutu, kada je bio siguran sa penala. Prethodno je Lukaš Skorupski oborio Gonzalesa u šesnaestercu, a potom je sudija Maimilijan Irati samo pokazao na belu tačku.

Prvi gol na današnjem meču postigao je Maleh u 33. minutu, potom je Bolonja izjednačila preko Muse Beroua, da bi Biragi u 52. minutu vratio vođstvo Fiorentini. Bolonja trenutno zauzima osmo mesto na tabeli, dok se ‘viola’ popela na peto mesto i trenutno ima 27 bodova.