0

VATERPOLO: Pro Reko pregazio Partizan (FOTO)

Objavljeno: 30.04.16 u 19:40

Italijanski Pro Reko savladao je ekipu Partizana na Banjici rezultatom 18:7 (3:1, 5:1, 4:2, 6:3). Crno-belima je ovo bio šesti poraz u okviru ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona.

Pobednik je bio odlučen praktično već na kraju prvog poluvremena, kada je rezultat glasio 8:2 u korist Pro Reka.

Drugo poluvreme je donelo nešto bolju igru Partizana u napadu, ali nedovoljno za dobijanje makar jedne četvrtine. Na kraju susreta, velikih 18:7 za Italijane.

PONOS SVIH GROBARA: Peđa Mijatović u filmu o najvećem uspehu u istoriji Partizana (VIDEO)

Mateo Aikardi postigao je četiri gola, po dva Fondeli, Sukno, Filipović i Ivović.

U Partizanu Gilen i Jakšić su dali po dva gola.

NEIZVESNOST: Hoće li Veseli igrati na ‘fajnal-foru’ Evrolige? Evo šta on kaže… (ANKETA)