0

PRIMERA: Real rutinski do pobede, Ronaldo ‘pokeraš’ (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.14 u 21:51

U premijernom meču 5. kola Primere madridski Real je pred svojim navijačima savladao Elče sa 5:1 i pored toga što je prvi primio gol.

Kristijano Ronaldo

Gosti su na potpuno iznenađenje svih poveli posle 15 minuta igre kolom Albasera iz penala, ali su stvari postavljene na svoje mesto vrlo brzo pošto su već do poluvremena Bejl jednim i Ronaldo sa dva gola doveli Real u vođstvo od 3:1. I kada se očekivalo da Madriđani nastave sa furioznim napadima i u drugih 45 minuta do toga ipak nije došlo i sve se završilo sa još dva gola Kristijana Ronalda čime je Portugaalc već stigao do kote devet.

Bio je ovo treći trijumf Reala u tekućem prvenstvu, nakon dva šokantna poraza od Sosijedada i Atletika, usledile su dve pobede pa je koliko toliko uhvaćen ritam.