0

LIGA 1: Bordo bolji od Evijana, Ninković ni na klupi

Objavljeno: 19.09.14 u 22:55

Fudbaleri Bordoa zabeležili su četvrti trijumf ove sezone u Ligi jedan, pošto su na svom terenu sa 2:1 (1:0) savladali Evijan, za koji nije nastupao bivši fudbaler Crvene zvezde Miloš Ninković.

Liga-1-Francuska-Logo

Trenutno prvoplasirani tim francuskog prvenstva poveo je golom Rolana u 19. minutu na asistenciju Maurisija Bilija. Početkom drugog poluvremena, pojačanje iz Bastije, Kazri doneo je prednost domaćinu od 2:0. Fenjeraš Evijan je do počasnog gola stigao u 86. minutu pogotkom Tehede.

U timu gostiju nije bilo Miloša Ninkovića, bivšeg fudbalera Crvene zvezde i reprezentacije Srbije.