BAH O RUSIMA: Skandal iz 2014. nije uticao na ZOI u Pjongčangu

Veliki doping skandal koji trese Rusiju od Zimskih olimpijskih igara u Sočiju 2014. godine, nije bacio mrlju na Igre koje se danas završavaju u Pjongčangu, rekao je predsednik Medjunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) Tomas Bah.

25. feb 2018. 13:27

ZLATO ZA AMERIKU: Hokejašice SAD najbolje u Pjongčangu

| 22. feb 2018. 13:24|0 komentara|Beta

Ženska reprezentacija SAD u hokeju na ledu osovjila je danas zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu, pošto je u finalu pobedila Kanadu sa 3:2 (1:0, 0:2, 1:0) posle boljeg izvodjenja penala.

22. feb 2018. 13:24

ZOI: Hokejašice Finske osvojile bronzanu medalju

| 21. feb 2018. 17:20|0 komentara|HotSport

Ženska reprezentacija Finske u hokeju na ledu osvojila je danas bronzanu medalju na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu, pošto je u utakmici za treće mesto pobedila Rusiju sa 3:2 (1:0, 2:1, 0:1).

21. feb 2018. 17:20

ZOI: Gođa do zlata, Von tek treća

| 21. feb 2018. 9:21|0 komentara|Beta

Italijanska skijašica Sofija Godja osvojila je zlatnu medalju u spustu na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.

21. feb 2018. 9:21

ZOI: Francuz osvojio zlato u biatlonu

| 18. feb 2018. 19:10|0 komentara|Beta

Francuski takmičar Martin Furkad osvojio je danas zlatnu medalju u biatlonu, masovni start na 15 kilometara na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.

18. feb 2018. 19:10

ZOI: Ledecka najbolja u superveleslalomu!

| 17. feb 2018. 10:42|0 komentara|Beta

Češka skijašica Ester Ledecka napravila je veliko iznenadjenje na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu, pošto je danas osvojila zlatnu medalju u superveleslalomu.

17. feb 2018. 10:42

ZOI: Rusima bronza u karlingu

| 13. feb 2018. 11:49|0 komentara|Beta

Ruski takmičari osvojili su danas bronzanu medalju u karlingu u miksu, pošto su pobedili Norvešku sa 8:4...

13. feb 2018. 11:49

ZOI: Anderson najbolja u snoubordu

| 12. feb 2018. 9:22|0 komentara|Beta

Američka takmičarka Džejmi Anderson odbranila je danas zlatnu olimpijsku medaju u snoubordu u disciplini sloupstajl, na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.

12. feb 2018. 9:22