EYOF: Prva medalja za Srbiju, bravo za Anu!

| 25. jula 2017. 20:25|0 komentara|Beta

Mlada reprezentativka Srbije u džudou Ana Bjelić osvojila je danas bronzanu medalju na Evropskom olimpijskom festivalu mladih u Đeru u kategoriji do 40 kilograma.

25. jula 2017. 20:25

GRAN PRI: Nagrade za srpske odbojkašice

| 24. jula 2017. 20:13|0 komentara|HotSport, Beta

Srpska odbojkašica Milena Rašić proglašena je danas za najkorisnijeg igrača (MVP) turnira trećeg vikenda Gran prija u Hong Kongu, a njena saigračica Brankica Mihajlović je najbolji poenter.

24. jula 2017. 20:13

VATERPOLISTI OPREZNI: Neće biti lako protiv Australije

| 24. jula 2017. 16:22|0 komentara|Beta

Srpski vaterpolisti Duško Pijetlović, Sava Randjelović i Branislav Mitrović složni su u oceni da reprezentaciju u četvrtfinalu Svetskog prvenstva protiv Australije očekuje težak meč, ali očekuju plasman u polufinale, preneo je danas Vaterpolo savez Srbije.

24. jula 2017. 16:22

ATLETIKA: Lazar Anić prvi skače

| 24. jula 2017. 13:51|0 komentara|Atletski savez Srbije

Još deset dana ostalo je do početka planetarnog šampionata u Londonu. Rok za ispunjenje normi je juče završen. Boje naše zemlje braniće devet atletičara/ki, a u toku su završne pripreme pred polazak na put.

24. jula 2017. 13:51

SNUKER: Robertson pokorio Hongkong

| 23. jula 2017. 22:07|0 komentara|Beta

Australijski snukeraš Nil Robertson osvojio je danas Masters u Hongkongu, pošto je u finalu pobedio Britanca Ronija O'Salivena sa 6:3.

23. jula 2017. 22:07

ODBOJKA: Srbija bolja od Kine u Hong Kongu

| 23. jula 2017. 12:41|0 komentara|HotSport

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije trenutno se nalazi u Hong Kongu, gde se takmiči u okviru G grupe 3. vikenda I divizije 25. Gran Prija 2017.

23. jula 2017. 12:41

VESLANJE: Pivač i Mačković treći na Svetskom prvenstvu

| 23. jula 2017. 12:17|0 komentara|Veslački savez Srbije

Srpski dvojac bez kormilara Viktor Pivač, Martin Mačković osvojio je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu za seniore do 23 godine, koje je u nedelju, 23. jula 2017, završeno u Plovdivu.

23. jula 2017. 12:17

ATLETIKA: Milica Gardašević u finalu

| 22. jula 2017. 21:56|0 komentara|Atletski savez Srbije

Sjajna atmosfera vlada u Grosetu na Evropskom prvenstvu za starije juniore i juniorke. Treći dan takmičenja počeo je izuzetno dobro. Danas je prva startovala Milica Gardašević u kvalifikacijama skoka udalj.

22. jula 2017. 21:56

VESLANJE: Srbija peta na svetu

| 22. jula 2017. 20:17|0 komentara|Veslački savez Srbije

Vanja Obradović, Aleksandar Beđik, Igor Đerić i Damjan Lazić osvojili su peto mesto u konkurenciji 16 najboljih svetskih posada.

22. jula 2017. 20:17

NOVI USPEH: Dvojac bez kormilara u finalu SP

| 22. jula 2017. 13:15|0 komentara|HotSport, Beta

Srpski dvojac bez kormilara, Viktor Pivač i Martin Mačković, plasirao se danas u finale Svetskog prvenstva za seniore do 23 godine u Plovdivu.

22. jula 2017. 13:15