HAOS U PODGORICI: Tuča navijača i policije, letelo kamenje, flaše… (FOTO) (VIDEO)

| 27. mar 2017. 0:04|0 komentara|HotSport

U Podgorici su večeras snage odmerile reprezentacije Crne Gore i Poljske, a susretu su prethodili incidenti. Naime, tokom dana domaći navijači su pokušali da se obračunaju sa Poljacima u nekoliko navrata, ali je policija uspela da zaštiti gostujuće fanove. Ipak, u jednom trenutku je došlo do problema između domaćina i policije, pa su čuvari reda

27. mar 2017. 0:04

KVALIFIKACIJE ZA SP: Poljska odnela bodove iz Podgorice (VIDEO)

| 26. mar 2017. 22:45|0 komentara|HotSport

Fudbaleri Poljske savladali su Crnu Goru rezultatom 2:1 u meču petog kola kvalifikacija za svetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji, čime su praktično na polovini ciklusa obezbedili prvu poziciju. U otvorenoj utakmici koja je rešena u samom finišu, prva je do prednosti stigla ekipa Poljske, i to preko Roberta Levandovskog pet minuta pre kraja prvog

26. mar 2017. 22:45

RONALDO NA UDARU: Brutalne uvrede za jednog od najboljih fudbalera sveta (VIDEO)

| 26. mar 2017. 20:50|0 komentara|HotSport

Kristijano Ronaldo je odigrao odličan meč u pobedi Portugala nad Mađarskom, a dobrog dela u tome ima i ponašanje navijača Mađarske. Navijači našeg suseda su u velikom broju otišli u Lisabon, gde su pre susreta pevali uvredljive pesme upućene Kristijanu Ronaldu, nazivajući ga homoseksualcem. Ronaldo je odgovorio sa dva pogotka, tako da je dobar nauk

26. mar 2017. 20:50

KVALIFIKACIJE ZA SP: Nemci ‘zaštucali’, pa pregazili Azere, Englezi bolji od Litvanije a Česi razbili San Marino (VIDEO)

| 26. mar 2017. 19:59|0 komentara|HotSport

Nastavljene su kvalifikacije za plasman na svetsko prvenstvo 2018. godine, i utisak je da su u mečevima od 18 časova favoriti zabeležili pobede. Nemačka je igrala protiv Azerbejdžana, i "panceri" su, uprkos vođstvu iz 19. minuta golom Šurlea, dopustili Azerima da poravnaju 12 minuta kasnije, preko Nazarova. Ipak, Miler je ponovo Nemce doveo do vođstva

26. mar 2017. 19:59