TCR: Borković peti u kvalfikacijama

| 20. nov 2016. 11:15|0 komentara|Tanjug

Srpski automobilista Dušan Borković zauzeo je peto mesto u kvalifikacijama u Makau na poslednjem trkačkom vikendu u TCR sezoni.

20. nov 2016. 11:15

SINGAPUR: Borković na podijumu, popravio plasman

| 19. sep 2016. 9:10|0 komentara|Tanjug

Srpski autmobilista Dušan Borković šesti put ove sezone plasirao se na podijum u TCR šampionatu, pošto je drugu trku u Singapuru završio na drugoj poziciji i osvojio novih 18 bodova.

19. sep 2016. 9:10

AUTO-MOTO: Miljković najmlađi šampion Evrope

| 18. sep 2016. 23:50|0 komentara|Tanjug

Mladi srpski automobilista 21-godišnji Nikola Miljković postao je najmlađi šampion Evrope na brdskim stazama, pošto je pobedio na današnjoj trci u hrvatskom Buzetu.

18. sep 2016. 23:50

TCR: Borković nije završio drugu trku

| 7. maja 2016. 17:05|0 komentara|Tanjug

Srpski automobilista Dušan Borković treći trkački vikend TCR šampionata završio je sa 20 bodova na stazi Spa Frankošamp u Belgiji.

7. maja 2016. 17:05

AUTOMOBILIZAM: Sebastijan Leb u Relikros svetskom šampionskom timu

| 29. feb 2016. 11:25|0 komentara|HotSport

Devetostruki svetski reli šampion, rejsing vozač i Dakar avanturista Sebastijan Leb, pridružiće se timu Peugeot Hansen, kako bi ove sezone učestvovao na FIA svetskom Relikros šampionatu, koji počinje u Portugaliji 15. aprila, a završava se u Argentini 25. novembra.

29. feb 2016. 11:25

ETCC: Borković pokorio Belgiju!

| 20. sep 2015. 20:28|0 komentara|Tanjug

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković nastavio je dominaciju ove sezone u okviru šampionata Evropskog kupa turing automobila (ETCC) pošto je na trkama petog vikenda na stazi Zolder u Belgiji ostvario pobedu i treće mesto.

20. sep 2015. 20:28

ETCC: Borković drugi u kvalifikacijama

| 19. sep 2015. 19:25|0 komentara|Tanjug

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković osvojio je drugo mesto u kvalifikacijama na stazi Zolder u Belgiji u okviru šampionata Evropskog kupa turing automobila (ETČ).

19. sep 2015. 19:25

Sagmajster zadovoljan učinkom na Dakar reliju

| 19. jan 2014. 12:19|0 komentara

Jedini srpski predstavnik na Dakar reliju 2014, Gabor Sagmajster, završio je takmičenje na 53. mestu, što je najbolji rezultat u njegovoj dosadašnjoj karijeri. Sagmajster je šesti put učestvovao na Dakar reliju i svaki put je uspevao da stigne do cilja. Nakon odvoženih 13 etapa širom Argentine, Bolivije i Čilea jedini srpski predstvnik je bio izuzetno

19. jan 2014. 12:19

Dakar 2014: Koma ide ka Tituli, Sagmajster ponovo napredovao

| 17. jan 2014. 12:38|0 komentara

Ostale su još samo dve etape do kraja Dakar relija 2014. Vozači će voziti najpre od El Salvadora do La Serene i na kraju od La Serene do konačnog odredišta, Valparasija. Kod motorciklista, nakon 11. etapa vodeći je Španac Mark Koma na svom KTM-u. Do sada je ostvario vreme od 48 sati, 39 minuta i

17. jan 2014. 12:38

Nove žrtve na reliju Dakar

| 10. jan 2014. 15:21|0 komentara

Argentinska policija saopštila je danas da je tokom poslednje vožene etape Relija Dakar poginulo dvoje ljudi, koji nisu bili direktni učesnici trke. Kako je policija saopštila, u severnom delu Argentine na kraju pete etape Relija Dakar poginuli su 19-godišnji Agustin Ignasio Mina i 51-godišnji Danije Eduardo Ambrosio, kada im se vozilo prevrnulo na teškom terenu.

10. jan 2014. 15:21