žok crvena zvezda

POSLE 20 DANA: Ivana Đerisilo napustila Zvezdu

Ostade Zvezda bez velikog pojačanja. Ivana Đerisilo je u crveno-belom dresu provela samo 20 dana i otišla u poljski Atom Trefl iz Sopota.

EVROKUPOVI: Crveno-beli sa Valepom, dame sa Brnom

Srpski klubovi dobili su protivnike, za narednu sezonu, u Kupu CEV i Kupu izazivača.

ZVEZDAŠICE MAKSIMALNO: Crveno-bele ubedljive u Sloveniji

Odbojkašice Crvene zvezde, aktuelne pobednice Kupa Srbije, zabeležile su maksimalnu pobedu u prvom meču šesnaestine finala Kupa CEV 2015. Crvena zvezda je, večeras u Sloveniji, savladala Kalcit Kamnik sa 3:0, po setovima 25:16, 25:14 i 25:16, posle 71 minuta igre. Revanš utakmica će se odigrati 25. novembra u dvorani Šumice u Beogradu od 19,00 časova.

Zvezda poražena u Bakuu

Odbojkašice Crvene zvezde izgubile su sinoć u Bakuu od ekipe prvaka Azerbejdžana, Igtisadčija, sa 3:1 (27:29, 25:13, 25:13, 25:12), u utakmici 6. kola B grupe Lige šampiona. Crveno-bele su očekivano pretrpele šesti poraz i na začelju su tabele bez bodova, dok je Igtisači zabeležio treću pobedu u dosadašnjem delu takmičenja. U derbi susretu 6. kola … Continue reading Zvezda poražena u Bakuu

Novi poraz Zvezdinih odbojkašica u Ligi šampiona

Odbojkašice Crvene zvezde poražene su u 2. kolu B grupe Deniz Bank Lige šampiona 2014. Rebeki Mekanika Pjaćenca je večeras, u dvorani Palabanka, pobedila Crvenu zvezdu sa 3:0, po setovima 25:18, 25:18 i 25:11, posle 68 minuta igre. Posle pauze zbog Svetskog kupa šampiona u Japanu, 3. kolo će se odigrati u utorak, 26. novembra … Continue reading Novi poraz Zvezdinih odbojkašica u Ligi šampiona

Zvezda sutra započinje učešće u Ligi šampiona (VIDEO)

Odbojkašice Crvene zvezde sutra započinju takmičenje u Ligi šampiona. Prvi protivnik crveno – belim damama biće azerbejdžanski Igtisači. “U Ligi šampiona nema slabih ekipa. Prvu utakmicu igramo protiv azerbejdžanskog predstavnika, ali kod njih igraju uglavno, strane igračice porelklom iz Azije što će za nas biti pomalo atipično. Odlična su ekipa ali sa njima može da … Continue reading Zvezda sutra započinje učešće u Ligi šampiona (VIDEO)

Zvezda u Šumicama otvara LŠ

Odbojkašice Crvene zvezde počeće novu sezonu u Ligi šampiona protiv ekipe Igtisadči Baku iz Azerbejdžana. Zvezda će dočekati Baku 23. oktobra, dok će se u drugom kolu sedam dana kasnije gostovati Pjačenci. Treće kolo igraće se 27. novembra, kada će odbojkašice crveno-belih dočekati Dinamo. Četvrto kolo igraće se 4. decembra, kada će Zvezda gostovati Dinamu, … Continue reading Zvezda u Šumicama otvara LŠ

Titula za crveno – bele odbojkašice

Odbojkašice Crvene zvezde osvojile su titulu šampiona Srbije nakon što su u majstorici pobedile ekipu Spartaka 3:1 (19:25, 25:14, 25:20, 25:14). Crveno – bele su tako je okončale perfektnu sezonu u kojoj su osvojile duplu krunu, a ovo je 27. titula u istoriji kluba. Zvezdašice su u finalu plej ofa bile na ivici poraza pošto … Continue reading Titula za crveno – bele odbojkašice

Spartak stigao do meč lopte

Odbojkašice NIS Spartaka povele su sa 2-1 u finalnoj seriji Viner štediše lige, pošto su savladale Crvenu zvezdu sa 3:2 (27:25, 27:25, 18:25, 25:22, 17:15). Crvena zvezda je vodila 2:1 u setovima i u četvrtom imala 21:19, ali su Subotičanke napravile preokret, stigle do 2:2 i potom u petom setu. Poveo je Spartak sa 12:7 … Continue reading Spartak stigao do meč lopte

Subotičanke izjednačile

Odbojkašice Spartaka pobedile su kao gošće Crvenu zvezdu sa 3:1 u setovima (21:25, 25:22, 25:18, 25:19) posle 109 minuta igre i izjednačile rezultat na 1:1 u finalnoj seriji plej-ofa šampionata Srbije. Crveno-bele su bolje počele meč, ali su gošće predvođene Adelom Helić koja je osvojila 23 poena igrale sve bolje kako je meč odmicao i … Continue reading Subotičanke izjednačile