»Tag:WTA Taškent

WTA Taškent

WTA TAŠKENTU: Jovanovski uspešna na startu

| 29. sep 2015. 9:50|0 komentara|Tanjug

Srpska teniserka Bojana Jovanovski uspešno je startovala na WTA turniru u Taškentu, pošto je jutros u prvom kolu savladala Letonku Jelenu Ostapenko sa 2:1 (4:6, 6:2, 7:5). Jovanovski je ovaj turnir osvojila pre dve godine, a do trijumfa je došla posle preokreta i sat i 49 minuta borbe. Njena naredna protivnica biće pobednica meča u

29. sep 2015. 9:50

PAD POSLE US OPENA: Aleksandra Krunić ispala u prvom kolu Taškenta

| 9. sep 2014. 12:55|0 komentara

Mlada srpska teniserka Aleksandra Krunić poražena je u prvom kolu WTA turnira u Taškentu od Lesije Curenko 2:1 (6:2, 3:6, 2:6). FOTO:STARSPORT Posle sjajno odigranog US opena, na kome je eliminisala Petru Kvitovu, a uspela da Viktoriji Azarenki uzme set u osmini finala, Krunićeva je poražena od Ukrajinke posle velike borbe. Curenkova je sa

9. sep 2014. 12:55

Jedna pobeda i dva poraza srpskih teniserki u Taškentu

| 8. sep 2014. 13:40|0 komentara

Od tri srpske teniserke koje su danas nastupile na WTA turniru koji se za nagradni fond od 250.000 dolara igra u uzbekistanskom gradu Taškentu samo je Bojana Jovanovski bila uspešna u 1. kolu. Bojana je na startu turnira savladala Ukrajinku Katerinu Bondarenko sa 2:1, po setovima 1:6, 6:4, 6:1, posle jednog sata i 22 minuta igre

8. sep 2014. 13:40

Bojana preokretom do polufinala

| 12. sep 2013. 14:23|0 komentara

Posle preokreta i velike borbe koja je trajala dva sata i 18 minuta srpska teniserka Bojana Jovnovski savladala je Kazahstanku Galinu Voskobojevu sa 2:1, po setovima 1:6, 6:4, 7:6(5) u četvrtfinalnom duelu na turniru u Taškentu koji se igra za nagradni fond od 235.000 dolara. Iako je ubedljivo izgubila prvi set Bojana je u naredna dva

12. sep 2013. 14:23

Borbena Vesna Dolonc u 2. kolu Taškenta

| 10. sep 2013. 9:54|0 komentara

Posle Bojane Jovanovski u 2. kolo WTA turnira u Taškentu plasirala se i Vesna Dolonc koja je na startu takmičenja savladala osmog nosioca Jaroslavu Švedovu iz Kazahstana sa 2:0, po setovima 7:6(6), 7:5, posle jednog sata i 44 minuta igre. U meču osmine finala Dolonc će se sastati sa Holanđankom Mendi Minelom koja je u 1.

10. sep 2013. 9:54