»Tag:WTA Montreal

WTA Montreal

Sudija i publika nameštali brus Jeleni Janković (VIDEO)

| 8. avg 2014. 10:46|0 komentara

Srpska teniserka Jelena Janković je u meču sa Sloun Stivens izborila plasman u treće kolo Rodžer kupa u Montrealu, a upravo na tom meču dogodio joj se jedan ekstremno zanimljiv detalj. Naime, Jankovićeva je savladala Stivens rezultatom 2:1 (6:7, 6:4, 7:6), a tokom ovog susreta imala je velikih problema sa "nestašnim" grudnjakom. Naime, tokom jednog gema, deveta

8. avg 2014. 10:46

Ana stala u drugom kolu Montreala

| 7. avg 2014. 10:25|0 komentara

Srpska teniserka Ana Ivanović završila je takmičenje na WTA turniru u Montrealu u drugom kolu porazom od Koko Vandevege. Tek što je izborila plasman među najboljih 10 teniserki sveta, Ana Ivanović, koja već godinama unazad igra po sistemu "toplo-hladno", stigla je ponovo da razočara svoje navijače. Naime, ona je eliminisana u drugom kolu WTA turnira

7. avg 2014. 10:25

Ana brzopotezno do prve pobede u Montrealu

| 5. avg 2014. 23:59|0 komentara

Srpska teniserka Ana Ivanović startovala je ubedljivom pobedom na WTA turniru u Montrealu i to nad Švajcarkinjom Timeom Bačinski kojoj je prepustila samo tri gema - 6:1, 6:2. Naša teniserka je dominirala tokom celo meča, kako na svoj tako i na servis protivnice i nijednog trenutka se nije postavljalo pitanje pobednice. U narednom kolu Ivanovićeva, koja

5. avg 2014. 23:59

Bojana eliminisana već na startu Montreala

| 5. avg 2014. 23:08|0 komentara

Srpska teniserka Bojana Jovanovski poražena je već na startu turnira u Montrealu pošto je u 1. kolu Špankinja Karla Suarez Navaro savladala sa 2:0, po setovima 6:4, 6:3. Iskusna španska teniserka je praktično dominirala od starta do samog završetka meča i ni u jednom trenutku nije dozvolila našoj Fed kup reprzentativki da joj ugorozi prednost. Od

5. avg 2014. 23:08