»Tag:WTA Madrid

WTA Madrid

WTA MADRID: Ana ispala od 130. igračice sveta

| 2. maja 2016. 21:45|1 komentar|Tanjug

Srpska teniserka Ana Ivanović eliminisana je u 2. kolu WTA turnira u Madridu, pošto je danas, posle više od dva sata borbe, poražena u duelu sa mladom Amerikankom Luizom Čiriko sa 5:7, 6:1, 6:3.

2. maja 2016. 21:45

WTA MADRID: Ana u drugom kolu

| 2. maja 2015. 19:30|1 komentar

Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u drugo kolo WTA turniru u Madridu, pošto joj je danas Aleksandra Dulgeru iz Rumunije predala meč na startu takmičenja.

2. maja 2015. 19:30

NOVO ODUSTAJANJE: JJ ne igra ni u Madridu

| 29. apr 2015. 19:49|0 komentara

Nakon što je pre tri nedelje u Čarlstonu povredila petu Jelena Janković nije zabeležila ni jedan zvaničan nastup, kako na WTA turnirima tako ni na meču Fed kupa.

29. apr 2015. 19:49

Šarapova osvojila Madrid

| 11. maja 2014. 20:07|0 komentara

Ruskinja Marija Šarapova osvojila je WTA turnir u Madridu, koji se igrao za nagradni fond od 4.236.425 američkih dolara, pošto je u finalnom meču posle preokreta savladala Rumunku Simonu Halep sa 2:1, po setovima 1:6, 6:2, 6:3, posle jednog sata i 58 minuta igre. Iako je Rumunka ubedljivo dobila prvi set Šarapova je u drugom uzvratila

11. maja 2014. 20:07

Ana lako do duela sa Bojanom

| 4. maja 2014. 12:28|0 komentara

Odličan start turnira u Madridu (4.236.425$) imala je naša teniserka Ana Ivanović koja je u 1. kolu savladala 19-godišnju Amerikanku Medison Kiz sa 2:0, po setovima 6:1, 7:6(4), posle jednog sata i 12 minuta igre. Lako za svega 23 minuta Ivanovićeva je uz samo jedan izgubljen gem dobila prvi set i činilo se da neće imati

4. maja 2014. 12:28

Maša prejaka za Anu

| 11. maja 2013. 14:31|0 komentara

Marija Šarapova zaustavila je Anu Ivanović u polufinalu WTA turnira u Madridu. Ruska teniserka je slavila sa 6:4, 6:3 i obezbedila plasman u finale. U prva četiri gema teniserke su bile veoma sigurne u svojim servis gemovima, a onda su usledili brejkovi. Prvoje Šarapova došla u vođstvo, Ana odmah uzvratila, a Ruskinja novim brejkom ponovo

11. maja 2013. 14:31

Ana lako do trećeg kola

| 7. maja 2013. 21:40|0 komentara

Najbolja srpska teniserka Ana Ivanović savladala je Šanel Šipers iz Južne Afrike sa 6:2, 6:2 u drugom kolu WTA turnira u Madirdu.. Ivanovićeva je od starta duela preuzela inicijativu i brejkom započela meč. Vrlo brzo dolazi u priliku da povede posle prvog seta što i koristi. Teniserke na početku drugog seta osvaja gemove na svoje

7. maja 2013. 21:40