»Tag:VN Kine

VN Kine

FORMULA 1: Hamiltonu pol pozicija u Kini

| 8. apr 2017. 11:28|0 komentara|HotSport, Beta

Vozač Mercedesa Britanac Luis Hamilton osvojio je danas "pol" poziciju pred Veliku nagradu Kine, druge trke u novoj sezoni Formule jedan.

8. apr 2017. 11:28

VN KINE (KVL): Rozbergu pol pozicija, Hamilton na začelju

| 16. apr 2016. 12:50|0 komentara|Beta

Vozač Mercedesa Niko Rozberg startovaće sa prve pozicije u trci Formule 1 za Veliku nagradu Kine u Šangaju pošto je ostvario najbrže vreme u današnjim kvalifikacijama, dok će njegov klupski kolega, aktuelni svetski prvak Luis Hamilton, startovati sa poslednjeg mesta.

16. apr 2016. 12:50

Hamilton dominirao u Šangaju

| 20. apr 2014. 11:18|0 komentara

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobednik je trke za Veliku nagradu Kine koja je vožena danas na stazi u Šangaju. Britanski vozač trku je završio u vremenu od 1:35:09.751 sata. Bila je to treća uzastopna pobeda za Hamiltona u ovogodišnjem šampionatu, dok je drugo mesto pripalo njegovom klupskom kolegi Niku Rozbergu. Na podijumu se našao i

20. apr 2014. 11:18

Hamiltonu pol pozicija u Šangaju

| 19. apr 2014. 9:41|0 komentara

Vozač Mercedesa Luis Hamilton startovaće sa pol pozicije na trci za Veliku nagradu Kine koja se u nedelju vozi na stazi u Šangaju. Do trećeg pola u sezoni Britanac je stigao po kišnoj stazi u vremenu 1 minut i 53.860 sekunde, a iza njega je sa više od pola sekunde zaostatka bio vozač Red Bula

19. apr 2014. 9:41

Alonsu pripali prvi treninzi pred VN Kine

| 18. apr 2014. 9:35|0 komentara

Vozač Ferarija Fernando Alonso bio je najbrži na prvim treninzima koji se voze na stazi u Šangaju pred trku za Veliku nagradu Kine. Dvostuki svetski šampiona bio je za gotovo četiri desetinke prži od vozača Mecedesa Nika Rozberga. Dobar ritam imao je i Danijel Rikiardo u Red Bulu kako i Dženson Baton za volanom Meklarena.

18. apr 2014. 9:35

Grožan očekuje napredak

| 6. apr 2013. 14:26|0 komentara

Vozač Lotusa Roman Grožan smatra da u prve dve ovosezonske trke šampionata Formule 1 nije pokazao svoju najbolju vožnju. Francuz proiznaje da je zbog toga frustriran ali očekuje da će predstojeća trka za Veliku nagradu Kine doneti nešto novo. "Bilo je frustrirajuće i mislim da još nisam pokazao pun potencijal. Prve dve trke bile su

6. apr 2013. 14:26