»Tag:Vilfred Boni

Vilfred Boni

“Slonovi” preokretom do pobede nad Japanom (VIDEO)

| 15. juna 2014. 8:22|0 komentara

U drugoj utakmici C grupe na Svetskom prvenstvu u Brazilu, Obala Slonovače je sa 2:1 savladala Japan, iako su "samuraji" vodili od 16. minuta pogotkom Honde. Trijumf Afrikancima doneli su Boni i Žervinjo u 64. odnosno 66. minutu. Zemlja izlazećeg sunca do vođstva je stigla u 16. minutu, kada je posle dodavanja Nagatoma, vezista Milana

15. juna 2014. 8:22

Vilfred Boni ponizio svog čuvara (VIDEO)

| 21. jan 2014. 16:56|0 komentara

Iako je njegov tim poražen od Totenhema sa 3:1, u 22. kolu Premijer lige, napadač Svonsija, Vilfred Boni, bio je jedan od najzapaženiji pojedinaca na terenu. Osim što je postigao počasni pogodak za Svonsi na ovom susretu, u 78. minutu, Boni je oduševio sve prisutne na stadionu fenomenalnim driblingom. Na veoma atraktivan način je proturio

21. jan 2014. 16:56

Njukasl bi najboljeg strelca šampionata Holandije

| 1. juna 2013. 23:10|0 komentara

Čelnici Njukasla su u potrazi za klasičnim špic igračem, a pošto nisu uspeli da angažuju Endija Kerola i još nekoliko igrača iz Premijer lige, izbor je pao na Vilfrida Bonija, centarfora holandskog Vitesea. Ovaj momak igra fenomenalno, najbolji je strelac šampionata Holandije sa 31 golom, a cena je oko 12 miliona evra. Menadžer svraka Alan

1. juna 2013. 23:10