Odlične partije Antonia Rukavine u dresu Valjadolida koje ipak nisu uspele da pomognu ovom klubu da sačuva prvoligaški status, ali nisu promakle skautima drugih klubova Primere pa tako srpski internacionalac neće imati problem da pronađe novi angažman. Za nekadašnjeg desnog beka Partizana i povremenog reprezentativca najzainteresovniji je Viljareal, ali tu su i povratnik u Primeru

3. juna 2014. 20:07

Fudbaleri Valjadolida pružili podršku Srbiji (FOTO)

| 18. maja 2014. 19:44|0 komentara

Fudbaleri Valjadolida uoči utakmice poslednjeg kola Primere nosili su majice sa natpisom 'Pomoć za Srbiju' na inicijativu srpskih igrača Stefana Mitrovića i Antonija Rukavine. Fotografiju sa stadiona Zorilja podelio je srpski košarkaš Danilo Anđušić i pozdravio ovaj potez. ''Sjajan gest fudbalera Valladolida... Nose majice sa natpisom "Pomoć za Srbiju" na inicijativu naših igrača... Svaka cast

18. maja 2014. 19:44

Rukavina čuva Valjadolid u Primeri!

| 3. maja 2014. 23:56|0 komentara

Fudbaleri Valjadolida pobedili su ekipu Espanjola rezultatom 1:0 (1:0), u večerašnjem meču 36. kola Primere divizion. Pred oko 16.000 gledalaca na stadionu ''Municipal Hose Zorilja'' u Valjadolidu, strelac jedinog gola na meču bio je Rukavina u 20. minutu. Gosti su utakmicu završili sa igračem manje, pošto je u 72. minutu drugi žuti, odnosno crveni karton

3. maja 2014. 23:56

Valjadolid slavio u derbiju začelja (VIDEO)

| 30. mar 2014. 13:59|0 komentara

U prvom meču subotnjeg programa 31. kola španske Primere, Valjadolid je na svom terenu savladao ekipu Almerije sa 1:0 (1:0). Domaći su odlično otvorili utakmicu i stigli do prednosti već u 5. minutu, kada je mrežu Almerije uspeo da zatrese Manučo, nakon asistencije Pene. Kako se meč bližio kraju gosti su bivali sve nervozniji, a

30. mar 2014. 13:59

Valjadolid i Rajo Valjekano podelili bodove u derbiju začelja (VIDEO)

| 22. mar 2014. 22:15|0 komentara

Meč između Valjadolida i Rajo Valjekana, igran u okviru 29. kola španske Primere, završen je bez pobednika rezultatom 1:1 (1:1). Ze Kastro je u 8. minutu autogolom doveo domaćina u vođstvo 1:0, ali su gosti preko Buena, u završnici prvog poluvremena, uspeli da sitgnu do izjednačenja i konačnih 1:1. Valjadolid je 18. na tabeli u

22. mar 2014. 22:15

Navijači čekali Mesija sat i po, on ih ignorisao (VIDEO)

| 14. mar 2014. 11:26|0 komentara

Lionel Mesi izgleda nije dobro podneo poraz njegovog tima od Valjadolida, pa je tako bio neraspoložen za druženje za domaćim navijačima. Nakon pomenutog meča, navijači Valjadolida su sat i po čekali da fudbaleri Barse završe doping test, pa da se koji put uslikaju sa superstarovima svetskog fudbala. Međutim, najveća zvezda Barse nije bila "u elementu", pa

14. mar 2014. 11:26

Mitrović preterao u slavlju posle pobede nad Barselonom (FOTO)

| 9. mar 2014. 9:34|0 komentara

Srpski internacionalac Stefan Mitrović koji je trenutno član Valjadolida očigledno nije umeo da obuzda svoj temperament nakon pobede njegovog tima nad Barselonom u meču odigranom u subotu. Naime, kako prenosi Marka defanzivac domaćeg tima je posle meča usled prevelikog slavlja polomio staklo na vratima svlačionice, ali za sada nema informacija da li se tom prilikom i

9. mar 2014. 9:34

Sin Antonia Rukavine se slikao sa zvezdama Barselone (FOTO)

| 8. mar 2014. 19:45|0 komentara

Ekipa Valjadolida šokirala je Barselonu nanevši joj novi poraz. U minimalnoj pobedi nad katalonskim velikanom učestvovao je i Antonio Rukavina koji se od prvog minuta našao na terenu. To što mu je tata igrao protiv Barselone, najbolje je iskoristio Antoniov naslednik Andrej. Pobeda tatine ekipe svakako će mu ostati u lepom sećanju, ali s obzirom

8. mar 2014. 19:45

Malaga i Valjadolid bez pobednika (VIDEO)

| 1. mar 2014. 17:49|0 komentara

Fudbaleri Malage i Valjadolida podelili su bodove odigravši 1:1 u okviru 26. kola španske Primere. Domaći tim je poveo u 13. minutu preko iskusnog Roke Santa Kruza ali je gostujuća ekipa stigla da izjednači do pauze. Strelac je bio Larson u 30. minutu. Do kraja susreta rezultat se nije menjao. Ovim bodom Malaga je stigla do

1. mar 2014. 17:49

Remi Valjadolida i Levantea (VIDEO)

| 21. feb 2014. 23:14|0 komentara

Susret između Valjadolida i Levantea, kojim je otvoreno 25. kolo španske Primere, završen je rezultatom 1:1 (0:1). Gosti su bolje započeli utakmicu i stigli do prednosti 1:0 u 25. minutu golom Kasadesusa, nakon asistencije Ivanšica. Do kraja prvih 45 minuta bilo je poluprilika na obe strane, ali promene rezultata nije bilo. Samo sedam minuta igre

21. feb 2014. 23:14