»Tag:Tuluz

Tuluz

LIGA 1: Fenjeraš trijumfovao u Tuluzu (VIDEO)

| 24. okt 2014. 22:41|0 komentara

U premijernom meču 11. kola šampionata Francuske dogodilo se malo iznenađenje pošto je poslednjeplasirani Lans bez previše problema savladao ekipu Tuluza sa 2:0 (2:0). Gosti su meč praktično rešili već u prvih pola sata pošto su golovima El Žadeauija i Burižoa poveli sa 2:0, a potom su odlučno branili stečenu prednost i uspeli su da

24. okt 2014. 22:41

PONOVO TRENIRA: Spajić spreman za nastavak sezone

| 23. okt 2014. 22:37|0 komentara

Mladi reprzentativac Srbije i fudbaler Tuluza Uroš Spajić je posle puna dva meseca pauze zbog povrede odradio danas ceo trening svog tima. Međutim, trener Tuluza Alan Kazanova je najavio da srpskog defanzivca neće staviti u tim za duel protiv Lansa koji je na programu ovog vikenda, ali bi Spajić verovatno mogao da konkuriše za meč protiv

23. okt 2014. 22:37

LIGA 1: Srbi zaustavili ‘drim tim’ iz Pariza

| 27. sep 2014. 19:48|0 komentara

Fudbaleri Tuluza napravili su veliko iznenađenje pošto su na svom terenu remizirali 1:1 (1:1) sa apsolutnim favoritom PSŽ. Domaćin je poveo u 8. minutu golom Tunižanina Ben Jedera. Ipak, u 33. minutu PSŽ je stigao do izjednačenja, a gol je postigao Baebek. U timu Tuluza igrala su tri srpska igrača Pavle Ninkov, Dušan Veškovac i

27. sep 2014. 19:48

LIGA 1: Nant minimalcem slomio Monpelje, Tuluz skinuo skalp Evijanu

| 30. avg 2014. 23:27|0 komentara

U francuskoj Ligi 1 u večernjem terminu od 20:00 sati odigrana su dva duela. Nant je savladao Monpelje, a Tuluz je skinuo skalp Evijanu. Ekipa Nanta slavila je minimalnim rezultatom 1:0 na svom terenu. Jedini pogodak bio je delo Gakpea u 79. minutu meča. Identičnim rezultatom u korist domaćina završena je i druga utakmica između

30. avg 2014. 23:27

Spajić produžio ugovor sa Tuluzom

| 25. juna 2014. 16:10|0 komentara

Uroš Spajić odigrao je dobru sezonu u Tuluzu i kao nagradu je dobio novi ugovor. Nekadašnji štoper Crvene zvezde i član naše mlade reprezentacije potpisao je novi ugovor sa Tuluzom koji će trajati do juna 2019. godine. Spajić je u prošlih 12 meseci na Munisipalu odigrao 32 utakmice. Propustio je sam kraj prvenstva zbog loma

25. juna 2014. 16:10

Pešić ide u Francusku

| 13. maja 2014. 14:02|0 komentara

Srpska kolonija igrača u francuskom Tuluzu trebalo bi od srede da bude brojnija za još jednog člana pošto je mladi reprezentativac i fudbaler Jagodine Aleksandar Pešić otputovao u ovaj grad na finalne pregovore i potpisivanje ugovora. FOTO: STARSPORT Prema izjavi Pešićevog menadžera Ljubomira Vorkapića ubojiti centarfor će potpisati petogodišnji ugovor sa Tuluzom, a već

13. maja 2014. 14:02