»Tag:Tom

Tom

Tom se odbranio u Moskvi (VIDEO)

| 30. sep 2013. 18:29|0 komentara

Fudbaleri Lokomotive i Toma odigrali su meč bez golova u Moskvi u okviru 11. kola ruske Premijer lige. Lokomotiva je na ovom meču bila daleko bolja, stvorila nekoliko odličnih prilika, pogotovo u prvom poluvremenu, ali nije uspela da ostvari pobedu. Meč je obeležio i veliki broj kartona, a glavni arbitar meča je pokazao i dva

30. sep 2013. 18:29

Preokret Spartaka protiv fenjeraša (VIDEO)

| 1. sep 2013. 15:48|0 komentara

Fudbaleri Spartaka iz Moskve preboleli su eliminaciju iz Lige Evrope koju su doživeli proteklog četvrtka. Oni su na "Lužnjikiju" savladali Tom sa 2:1. Poveli su gosti u 7. minutu fantastičnim golom Rikova sa skoro pola terena i tada se činilo da će se agonija Moskovljana nastaviti. Međutim, pred kraj prvog poluvremena Jura Movsisjan poravnava rezultat.

1. sep 2013. 15:48

Ahmed Musa sprečio iznenađenje (VIDEO)

| 24. avg 2013. 16:15|0 komentara

Šampion Rusije CSKA iz Moskve teškom mukom je došao do tri boda u Tomsku. Oni su slavili protiv domaće ekipe sa 2:1. Fudbaleri Toma su stigli do vodećeg gola u 30. minutu posle dosta zbunjene reakcije u odbrani gostiju. Strelac je bio Igor Portnjagin. Nakon predaha u poluvremenu Moskovljani su delovali znatno bolje. Georgi Ščenikov

24. avg 2013. 16:15