»Tag:Tijago mota

Tijago mota

Tuča fudbalera PSŽ i Bastije: Moti strdao nos (VIDEO)

| 17. avg 2014. 10:00|0 komentara

U okviru drugog kola Lige jedan na Parku Prinčeva snage su odmerile ekipe PSŽ i Bastije, "sveci" su slavilili sa 2:0, ali je meč obeležila velika tuča igrača u tunelu posle poslednjeg sudijskog zvižduka. Naime, napadač tima sa Korzike Brandao napao je Tijaga Motu i pri tom mu polomio nos. Ni Brazilac sa italijanskim pasošem

17. avg 2014. 10:00

PSŽ golom Mote nastavio seriju pobeda, sjajna asistencija Ibrahimovića (VIDEO)

| 21. mar 2014. 22:44|0 komentara

U prvom meču 30. kola francuskog šampionata, Pari Sen Žermen je kao gost savladao ekipu Lorijena rezultatom 1:0 (0:0). Iako je imao veliki broj prilika na ovom susretu, šampion Francuske je samo jednom uspeo da zatrese mrežu domaćih. Strelac pobedonosnog gola bio je Tijago Mota u 31. minutu, nakon još jedne sjajne asistencije Zlatana Ibrahimovića.

21. mar 2014. 22:44

Mota ostaje u Parizu još dve godine

| 21. feb 2014. 16:02|0 komentara

Italijanski reprezentativac Tijago Mota produžio je ugovor sa Pari Sen Žermenom do 2016. godine pošto je zadovoljio ukuse upravei trenera Lorana Blana. Iskusni 31-godišnji vezista je u redove "svetaca" došao u leto 2012. godine iz Intera sa kojim je svojevremeno osvojio i Ligu šampiona, kao i sa Barselonom, a takav poduhvat planira da ponovi i sa

21. feb 2014. 16:02

Mota: PSŽ osvaja Ligu šampiona!

| 1. dec 2013. 18:11|0 komentara

Reprezentativac Italije i prvotimac PSŽ-a, Tijago Mota, uveren je u dalek domet svog tima na evropskoj sceni u nastavku tekuće sezone. "Mislim da že PSŽ osvojiti Ligu šampiona ove sezone. Sazreli smo kao tim, dobro nam ide, imamo kvalitetne pojedince i mislim da ove sezone možemo ići do kraja", rekao je Mota. Potom se osvrnuo

1. dec 2013. 18:11

Benfika dobila ‘srpski derbi’, Olimpijakos sam sebe pobedio (VIDEO)

| 17. sep 2013. 22:45|0 komentara

U prvim mečevima grupe C Benfika je savladala Anderleht u "srpskom derbiju", a PSŽ je trijumfovao u Pireju sa čak 4:1 zahvaljujući kardinalnoj odbrani Olimpijakosa. Meč u Lisabonu počelo je čak šest srpskih igrača, u redovima Benfike Matić, Fejsa, Đuričić i Marković, a za Anderleht Milivojević i Mitrović. I upravo je sprski igrač prvi pogodio

17. sep 2013. 22:45