»Tag:Svetsko prvenstvo u vaterpolu

Svetsko prvenstvo u vaterpolu

SP U VATERPOLU: Srbiji bronza!

| 29. jula 2017. 16:29|0 komentara|Beta

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Budimpešti, pošto je danas u pobedila Grčku sa 11:8 (5:3, 2:1, 3:3, 1:1).

29. jula 2017. 16:29

Sa Rumunima za četvrtfinale SP

| 26. jula 2013. 21:27|0 komentara

Vaterpolo reprezentacija Srbije igraće u osmini finala prvenstva sveta u Barseloni protiv selekcije Rumunije koja je zauzela poslednje mesto u D grupi, prenosi Tanjug. Srbija je bila superiorna u C grupi s maksimalnim učinkom nakon što je danas savladala Kinu sa 16:9, dok je Rumunija u poslednjem kolu izgubila od Nemačke sa 9:8 i pretrpela

26. jula 2013. 21:27

„Delfini“ potopili „kengure“

| 22. jula 2013. 14:32|0 komentara

FOTO: STARSPORT Vaterpolo reprezentacija Srbije uspešno je startovala na Svetskom prvenstvu u Barseloni pošto je u meču 1. kola savladala selekciju Australije sa 10:7 (4:3, 2:0, 1:2, 3:2). S obzirom da se radi o otvaranju šampionata i da se očekivalo da će Australijanci biti tvrd orah moglo bi da se kaže da su

22. jula 2013. 14:32

Vaterpolisti Srbije kreću po zlato

| 20. jula 2013. 13:31|0 komentara

Vaterpolista Srbije Duško Pijetlović rekao je danas da je nacionalni tim spreman da na predstojećem Svetskom prvenstvu u Barseloni osvoji zlatnu medalju, prenosi Tanjug. Najbolji srpski vaterpolisti otputovali su jutros u Barselonu, gde će od 22. jula do 3. avgusta učestvovati na planetarnom šampionatu. "Uvek postavljamo najviše ciljeve i trudimo se da ih ostvarimo. Pripreme

20. jula 2013. 13:31