»Tag:svetski kup

svetski kup

WTA: Promene na vidiku, stiže Svetski kup?

| 25. okt 2014. 10:48|0 komentara

Ženska teniska asocijacija (WTA) razmišlja o osnivanju Svetskog kupa, odvojenog od Fed kupa koji je u ingerenciji Međunarodne teniske federacije (ITF).   Izvršni direktor WTA Stejsi Alister poručila je da je formiranje ovog takmičenja i dalje u "fetus fazi", ali je dodala da je u planu da se buduće takmičenje, koje bi obuhvatalo osam ekipa, održalo

25. okt 2014. 10:48

SVETSKI KUP U PLIVANJU: Stjepanoviću drugo mesto u Moskvi

| 5. okt 2014. 23:35|0 komentara

Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je drugo mesto na Svetskom kupu u malim bazenima u Moskvi u disciplini 200 metara slobodnim stilom. Stjepanović je na cilju finalne trke zabeležio vreme od 1:43,92 minuta. Pobednik trke bio je Austtralijanac Tomas Frejzerholms rezultatom 1:42,98 minutu. hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj

5. okt 2014. 23:35

„Delfini“ počinju pripreme za Svetski kup

| 30. jula 2014. 19:44|0 komentara

Večeras na bazenu Zavoda za sport i omladinu počinju pripreme selekcije koja će igrati na Svetskom kupu u Alma Ati (19-24. avgust). Pripremama će se naknadno priključiti, 4. avgusta, osvajači zlata sa Evropskog prvenstva i Svetske lige ove godine, Dušan Mandić i Sava Ranđelović. Pozvani su: Stefan Živojinović, Dimitrije Rističević, Nemanja Ubović, Nikola Eškert, Nikola

30. jula 2014. 19:44

Bronza za Zlatića na SK

| 1. apr 2014. 20:01|0 komentara

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić osvojio je bronzanu medalju u disciplini malokalibarski pištolj na Svetskom kupu u Fort Beningu.  U finalnom gađanju Zlatić je ostvario rezultat od 170.6 krugova, a bolji od njega bili su Rus Anton Gurjanov sa 191.3 krugova, dok je srebro pripalo Japancu Tomojukiju Macudi sa 190.9 krugova. Ovo je ujedno i četvrta

1. apr 2014. 20:01