»Tag:Superkup Evrope

Superkup Evrope

GOLEADA SE NASTAVLJA: Barsa vodi 4:2, ali tu nije kraj…(VIDEO)

| 11. avg 2015. 22:10|0 komentara|HotSport

Nastavlja se goleada u Tbilisiju. Već u 52. minutu Buskets je pronašao usamljenog Suareza u kaznenom prostoru Sevilje, a Urugvajcu nije bilo teško da po četvrti put savlada golmana Beta. Tim iz Andaluzije se nije predao, te je iskusni Rejes u 57. minutu smanjio na 4:2. Čini se da goleadi u Gruziji ovde nije kraj…

11. avg 2015. 22:10

TIKA-TAKA: Drugi gol Mesija iz slobodnjaka, da li je Rafinja zapečatio sudbinu Sevilje? (VIDEO)

| 11. avg 2015. 21:35|0 komentara|HotSport

Barselona je posle prvih 45 minuta finala Superkupa Evrope na korak do prvog trofeja u sezoni. Katalonci u Tbilisiju vode sa 3:1 protiv Sevilje. Posle majstorije u 7. minutu, Mesi je devet minuta kasnije ponovio „magiju“ iz slobodnog udarca i doneo je Barsi vođstvo od 2:1. Pred sam kraj prvog poluvrmena Suarez je asistirao do

11. avg 2015. 21:35

‘EVROGOLEADA’: Fantastični golovi Banege i Mesija iz slobodnih udaraca, Sevilja – Barselona 1:1 (VIDEO)

| 11. avg 2015. 20:55|0 komentara|HotSport

Kakav početak meča u finalu Superkupa Evrope. Posle svega osam minuta igre u Tbilisiju rezultat je 1:1. Poveo je pobednik Lige Evrope, Sevilja fenomenalnim golom Banege iz slobodnog udarca, da bi samo par minuta kasnije na isti način uzvratio Mesi i šampionu Starog kontinenta, Barseloni je doneo izjednačenje. Uživajte…

11. avg 2015. 20:55

Novi trofej za Real na početku nove sezone (VIDEO)

| 12. avg 2014. 22:43|0 komentara

Fudbaleri Reala osvajači su Superkupa Evrope, drugi put u istoriji kluba, pošto su sa 2:0, golovima Kristijana Ronalda, savladali Sevilju u utakmici odigranoj u Kardifu pred oko 28.000 gledalaca. Prvi gol je pao tek posle pola sata igre i to nakon odlične kombinacije Bejla i Ronalda, prvi je bio asistent pošto je poslao oštru loptu

12. avg 2014. 22:43

Gvardiola: Nije lako pobediti Murinja

| 31. avg 2013. 12:26|0 komentara

Prvi trofej koji je osvojio otkada je seo na klupu Bajerna, Pep Gvardiola je posvetio svom prethodniku Jupu Hajnkesu. "Bajern sada ima sve titule ovog sveta. Hvala igračima, veoma sam ponosan. Nije bilo lako, igrali smo dobro, kontrolisali meč, ali za trijumf je potrebno i malo sreće. Mislim da smo je zaslužili", izjavio je Gvardiola. Bajern

31. avg 2013. 12:26

Bajernu Superkup Evrope!

| 30. avg 2013. 20:18|0 komentara

Bajern je osvojio prvi trofej u sezoni, Superkup Evrope! Bajern je postao prvi nemački klub u istoriji koji je osvojio ovaj trofej! Sjajan meč smo gledali u Pragu, Čelsi je prvi poveo golom Fernanda Toresa u 8. minutu posle sjajne kontre i prodora Azara, a zatim i centaršuta Šurlea. Bajern je napadao i došao do

30. avg 2013. 20:18