»Tag:Superkup Evrope

Superkup Evrope

GOLEADA SE NASTAVLJA: Barsa vodi 4:2, ali tu nije kraj…(VIDEO)

| 11. avg 2015. 22:10|0 komentara|HotSport

Nastavlja se goleada u Tbilisiju. Već u 52. minutu Buskets je pronašao usamljenog Suareza u kaznenom prostoru Sevilje, a Urugvajcu nije bilo teško da po četvrti put savlada golmana Beta. Tim iz Andaluzije se nije predao, te je iskusni Rejes u 57. minutu smanjio na 4:2. Čini se da goleadi u Gruziji ovde nije kraj…

11. avg 2015. 22:10

TIKA-TAKA: Drugi gol Mesija iz slobodnjaka, da li je Rafinja zapečatio sudbinu Sevilje? (VIDEO)

| 11. avg 2015. 21:35|0 komentara|HotSport

Barselona je posle prvih 45 minuta finala Superkupa Evrope na korak do prvog trofeja u sezoni. Katalonci u Tbilisiju vode sa 3:1 protiv Sevilje. Posle majstorije u 7. minutu, Mesi je devet minuta kasnije ponovio “magiju” iz slobodnog udarca i doneo je Barsi vođstvo od 2:1. Pred sam kraj prvog poluvrmena Suarez je asistirao do

11. avg 2015. 21:35

‘EVROGOLEADA’: Fantastični golovi Banege i Mesija iz slobodnih udaraca, Sevilja – Barselona 1:1 (VIDEO)

| 11. avg 2015. 20:55|0 komentara|HotSport

Kakav početak meča u finalu Superkupa Evrope. Posle svega osam minuta igre u Tbilisiju rezultat je 1:1. Poveo je pobednik Lige Evrope, Sevilja fenomenalnim golom Banege iz slobodnog udarca, da bi samo par minuta kasnije na isti način uzvratio Mesi i šampionu Starog kontinenta, Barseloni je doneo izjednačenje. Uživajte…

11. avg 2015. 20:55

Novi trofej za Real na početku nove sezone (VIDEO)

| 12. avg 2014. 22:43|0 komentara

Fudbaleri Reala osvajači su Superkupa Evrope, drugi put u istoriji kluba, pošto su sa 2:0, golovima Kristijana Ronalda, savladali Sevilju u utakmici odigranoj u Kardifu pred oko 28.000 gledalaca. Prvi gol je pao tek posle pola sata igre i to nakon odlične kombinacije Bejla i Ronalda, prvi je bio asistent pošto je poslao oštru loptu

12. avg 2014. 22:43