»Tag:Stouk Siti

Stouk Siti

‘REPREZENTATIVNI TRANSFER’: Bojan Krkić dobija grčki pasoš i oblači dres ove selekcije?

| 6. sep 2014. 11:53|1 komentar

Španski napadač srpskog porekla, inače igrač Stouk Sitija, Bojan Krkić, mogao bi uskoro da se priključi nacionalnom timu Grčke. Naime, fudbalska priča ovog igrača dobro je poznata. Kao jedan od najtalentovanijih igrača svoje generacije rođene 1990. godine. Još kao maloletnik debitovao je za Barselonu, ubrzo posle toga usledio je poziv i za nacionalni tim Španije, ali

6. sep 2014. 11:53

PL: Totenhem se igrao, Stouk remizirao upkos igraču više (VIDEO)

| 24. avg 2014. 17:30|0 komentara

Totenhem je u drugom kolu Premijer lige pregazio Kvins Park Rendžers sa 4:0, i to lagano. Sa druge strane, Hal i Stouk su odigrali nerešeno, 1:1. Tek 24. put u 850 premijerligaških utakmica Totenhem je već u prvom poluvremenu pogodio tri puta. Rano su poveli, već u 12. minutu preko Čadlija, povisio je Dajer u

24. avg 2014. 17:30

Ronaldinjo stiže u Englesku?

| 7. jula 2014. 22:49|0 komentara

Nakon što mu je prethodne sezone propao transfer u Bešiktaš legendarni Ronaldinjo bi ipak mogao da se vrati u Evropu i to u Premijer ligu. Za 34-godišnjeg Brazilca, koji je i dalje član Atletiko Mineira, zainteresovani su Kvins Park Rendžers (trenutno ima najveće šanse pošto je Hari rednap već kontaktirao ronaldinja), Stouk Siti i Vest Hem,

7. jula 2014. 22:49

Asmir Begović želja Mančester Junajteda

| 10. mar 2014. 20:59|0 komentara

Londonski 'Dejli Mejl' je danas objavio informaciju da je uprava Mančester Junajteda zainteresovana da u svoje redove dovede golmana Stouka i reprezentacije Bosne i Hercegovine, Asmira Begovića. Navodi se da je klub sa 'Old Traforda' već duže vreme pratio Begovićeve nastupe, kao i to da je Kris Vuds, trener golmana u Junajtedu, prisustvovao pobedi Stouka

10. mar 2014. 20:59

Čelsi i Liverpul sigurno trijumfovali, Bendtner pogurao Arsenal (VIDEO)

| 1. jan 2014. 18:05|0 komentara

Prvog dana 2014. godine, od 16 časova je na programu bilo osam mečeva 20. kola engleske Premijer lige. Uloge favorita opravdali su Čelsi, Liverpul i Arsenal, dok su Everton i Njukasl još jednom razočarali svoje navijače. Fudbaleri Arsenala uspeli su tek u finišu susreta da slome otpor Kardifa i da slave rezultatom 2:0 (0:0). Pobedu

1. jan 2014. 18:05

Arsenal nakon preokreta slavio u gradskom derbiju, minimalac Čelsija (VIDEO)

| 26. dec 2013. 18:00|0 komentara

Od 16 časova na programu je odigrano još sedam mečeva 18. kola engleske Premijer lige. Pobede su zabeležili Arsenal, Čelsi, Njukasl, Sanderlend, Sautempton i Fulam, dok je meč Totenhema i Vest Bromvič Albiona završen nerešenim rezultaton.  Zahvaljujući golu Gajea u drugom minutu sudijske nadoknade, Kristal Palas je savladao ekipu Aston Vile rezultatom 1:0 (0:0). Sautempton

26. dec 2013. 18:00