»Tag:Sloboda Užice

Sloboda Užice

EVROGOL: Perišić ‘raketom’ utišao Užice (VIDEO)

| 16. nov 2015. 1:05|0 komentara|HotSport

Jedan od najlepših golova u Evropi kada je reč o nedeljnom programu postignut je na Gradskom stadionu u Užicu gde je Sloboda dočekala Sinđelić. Egzekutor je bio fudbaler gostiju Miloš Perišić koji je u 90. minutu poslao pravu rakteu za izjednačenje gostiju 1:1. Evrogol fudbalera beogradskog tima možete pogledati na 5:00 snimka…

16. nov 2015. 1:05

Vojvodina ispustila pobedu protiv Javora, Sloboda savladala Napredak

| 9. nov 2013. 19:58|0 komentara

U poslednje tri utakmice subotnjeg programa 12. kola Jelen Superlige pobede su ostvarili Partizan i Sloboda, dok su Vojvodina i Javor podelili bodove. Pored Partizana koji je napravio potpuni preokret protiv Donjeg Srema do tri boda su došli užička Sloboda u duelu sa Napretkom odnosno Vojvodina koja je pred svojim navijačima savladala Javor. Užičani su

9. nov 2013. 19:58

Bomba košta jedan meč bez prisustva publike

| 9. maja 2013. 14:34|0 komentara

Danas je u prostorijama Sportskog centra FS Srbije održana sednica Disciplinske komisije FS Srbije, a kojom je predsedavao Slobodan Pajović, predsednik Komisije. Ovom prilikom donesene su odluke povodom incidenata viđenih na utakmicama 23. kola Jelen Super lige između Vojvodine i Slobode Point (2:2), odigrane 13. aprila u Novom Sadu, i 25. kola između Novog Pazara

9. maja 2013. 14:34

Hajduk ispustio pobedu protiv Slobode

| 7. apr 2013. 17:27|0 komentara

Odmaranje najboljih igrača u duelu sa Crvenom zvezdom nije se u potpunosti isplatilo treneru Hajduka Milanu Milanoviću pošto su Kuljani u meču 22. kola Jelen Superlige igrali nerešeno sa užičkom Slobodom - 3:3 (2:1). Domaći tim je u vođstvo došao u 17. minutu preko odličnog Lazara Veselinovića koji se osamio na vrhu liste najboljih strelaca

7. apr 2013. 17:27