»Tag:Simo Boltić

Simo Boltić

RODIĆ IZABRAO: Srbiju na EP za juniore i mlađe seniore predstavlja 29 takmičara!

| 14. sep 2015. 16:13|0 komentara|HotSport, KSS

Selektor svih selekcija Kajakaškog saveza Srbije, Miroslav Rodić, u konsultacijama sa sportskim direktorom Miroslavom Aleksićem, ali i samim takmičarima i njihovim trenerima, sastavio je spisak reprezentacije za tim koji će se takmičiti na Šampionatu Evrope za juniore i mlađe seniore u rumunskom Baskovu.

14. sep 2015. 16:13

EP U RAČICAMA: Milica i Dalma direktno u finalu

| 1. maja 2015. 16:06|2 Comments

Počelo je Evropsko prvenstvo u kajaku i kanuu, u Račicama, a već prvog dana pristižu lepe vesti. Ženski dvosed u K-2 1000 plasirao se direktno u finale, a tri čamca su u polufinalu. Nažalost, jedan takmičar je diskvalifikovan.

1. maja 2015. 16:06

KRAJ VISINSKIH PRIPREMA: Kajakaši u Belmekenu radili odlično, Grčka sledeća destinacija

| 31. jan 2015. 18:22|0 komentara

Deo kandidata za kajakašku reprezentaciju Srbije bazični deo priprema odrađuje u bugarskom trenažnom centru „Belmeken“. Predvođeni trenerom Draganom Plavšićem, na pripremama u Belmekenu nalazi se devetoro takmičara: Olivera i Nikolina Moldovan, Vladimir Torubarov, Simo Boltić, Marko Tomićević, Dejan Terzić, Kristijan Palfi, Ervin Holpert i Kristina Bedeč.

31. jan 2015. 18:22

SRBIJA JE NOVA SVETSKA SILA: Kajak nam je doneo 10 medalja sa svetskih i evropskih šampionata u 2014!

| 4. jan 2015. 17:50|0 komentara

Ako vas pitamo znate li u kom sportu je Srbija druga sila na planeti, verovatno će vam na pamet prvo pasti košarka, zbog srebra na Mundobasketu. Ali ne, ne radi se o Teu, Bogdanu i drugarima. Vaterpolo? Ne mislimo ni na naše zlatne momke, a ni na tekvondo, streljaštvo… Fudbal vam naravno ne može pasti

4. jan 2015. 17:50

Srpski dvosed Boltić-Torubarov (U 23) drugi na svetu

| 19. jula 2014. 16:06|0 komentara

Srpski kajakaši Simo Boltić i Vladimir Torubarov osvojili su u Segedinu srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu za mlađe seniore do 23 godine. Boltić i Torubarov su u finalu discipline k-2 na 1.000 metara kroz cilj prošli drugi u vremenu 3:11.651 minuta. Zlatnu medalju osvojio je čamac iz Mađarske (3:10.259), dok je bronza pripala kajakašima iz Nemačke

19. jula 2014. 16:06

Boltiću i Torubarovu zlato na Svetskom kupu!

| 25. maja 2014. 15:05|0 komentara

Srpski kajakaši Simo Boltić i Vladimir Torubarov osvojili su zlato na Svetskom kupu u Segedinu u disciplini K2 na 500 metara.    FOTO: @KajakSrbija (Twitter) Naši kajakaši su ostvarili vreme od 1:30.525 minuta i za 72 hiljaditinke pobedili domaću posadu u sastavu Rudolf Dombi/Đerđeli Boroš. Bronza je pripala Nemcima Markusu Grosu i Maksu Rendšmitu.

25. maja 2014. 15:05

Bronza za srpske kajakaše

| 24. maja 2014. 17:59|0 komentara

Srpski četverac u sastavu Simo Boltić, Vladimir Turubarov, Ervin Holpert i Dejan Terzić osvojio je u Segedinu bronzanu medalju na Svetskom kupu u kajaku. Zlato je pripalo posadi Australije (2:59.926), a srebro Mađarima (3:00.058). Boltić, Turubarov, Holpert i Terzić su do medalje u disciplini k-4 na 1.000 metara došli u vremenu 3:00.424 minuta. U disciplini

24. maja 2014. 17:59

Ređaju se medalje na EP, Boltić i Dragosavljević osvojili srebro

| 16. juna 2013. 12:04|0 komentara

Srpski kajakaši Simo Boltić i Marko Dragosavljević osvojili su srebrnu medalju u olimpijskoj disciplini K-2 500 metara na prvenstvu Evrope u Portugaliji. Srpski tandem stigao je u cilj iza Nemaca Maksa Rendšmita i Markusa Grosa, a ispred Poljaka Pavela Šandraha i Marijusa Kujavskog, prenela je agencija Tanjug. Srpske kajakašsice Nikolina i Olivera Moldovan osvojile su

16. juna 2013. 12:04