»Tag:sent etjen

sent etjen

LIGA 1: Treća gostujuća pobeda Sent Etjena (VIDEO)

| 18. okt 2014. 19:22|0 komentara

U prvom meču subotnjeg programa 10. kola šampionata Francuske fudbaleri Sent Etjena zabeležili su veoma još jednu pobedu na gostovanju, ovog puta u Lorijenu - 0:1. Jedini gol pao je u samoj završnici meča odnosno u 87. minutu kada je Lemoan fenomenalnim udarcem sa oko 25 metara savladao golmana domaće ekipe. Lorient vs St.Etienne (0-1)

18. okt 2014. 19:22

Sent Etjen ne posustaje, pao i Monpelje

| 4. maja 2014. 15:49|0 komentara

Fudbaleri Sent Etjena ostvarili su važnu pobedu u borbi za četvrto mesto u šampionatu Francuske pošto su u meču 36. kola pred svojim navijačima savladali Monpelje sa 2:0 (0:0) i tako niz utakmica bez poraza produžili na sedam. Najzanimljiviji detalji viđeni su na početku drugog dela igre kada je najpre Amuma prelepim golom posle topovskog

4. maja 2014. 15:49

Sent Etjen ‘ne da’ Lionu u Evropu (VIDEO)

| 30. mar 2014. 23:22|0 komentara

Fudbaleri Sent Etjena savladali su večeras Lion na "Žerlanu" rezultatom 2:1 u direktnoj borbi za pozicije koje vode u evropska takmičenja naredne sezone. Gosti su poveli u 28. minutu susreta golom Erdinga ali je Lakazet poravnao rezultat u 39. minutu. Važnu pobedu gostima doneo je Gradel u 74. minutu iako je u igru ušao samo

30. mar 2014. 23:22

Sent Etjen lako do bodova protiv Sošoa

| 23. mar 2014. 15:52|0 komentara

U prvoj utakmici nedeljnog programa 30. kola Šampionata Francuske ekipa Sent Etjena opravdala je ulogu favorita u duelu sa slabašnim Sošoom savladavši ga pred svojim navijačima sa 3:1. Nakon prvog dela igre u kojem nije bilo pogodaka, drugo je počelo prilično efikasno i već nakon šest minuta "zeleni" su golovima Erdenika i Tabanua došli do

23. mar 2014. 15:52

Sent Etjen srušio Monako i udaljio ga od titule (VIDEO)

| 1. mar 2014. 20:17|0 komentara

U derbiju 27. kola francuskog šampiona Sent Etjen je na svom terenu savladao Monako rezultatom 2:0 (1:0). Lemuan je nakon samo 17 minuta igre doveo domaće u vođstvo od 1:0, da bi pobedu overio Hamuma sredinom drugog poluvremena, odnosno u 67. minutu. Monaku je ovo bio treći prvenstveni poraz i sada za vodećim PSŽ-om zaostaje

1. mar 2014. 20:17

Sent Etjen otima Đorđevića Laciju?

| 27. feb 2014. 10:10|0 komentara

U sredu se pojavila informacija da je srpski reprezentativac Filip Đorđević već obavio lekarske preglede u Rimu i da preostaje samo još da potpiše ugovor sa Laciom. Međutim, to nije sprečilo čelnike Sent Etjena da se uključe u celu priču. Kako prenose pojedini francuski mediji "zeleni" će pokušati da uvere nekadašanjeg napadača Crvene zvezde da

27. feb 2014. 10:10

Loša odbrana Sent Etjena donela pobedu Bordou (VIDEO)

| 26. jan 2014. 20:18|0 komentara

U derbiju 22. kola francuskog šampionata, Bordo je na stadionu 'Čaban Delmas' savladao ekipu Sent Etjena rezultatom 2:0 (1:0). Bordo je bio bolji tim u ovom susretu i na kraju zasluženo stigao do trijumfa. Ipak, u tome mu je mnogo pomogla odbrana Sent Etjena, svojim neopreznim i lošim intervencijama. U 41. minutu susreta Traore je

26. jan 2014. 20:18

Pejčinović na ceni

| 18. jan 2014. 13:43|0 komentara

Nedavno je Zenit iz Sankt Peterburga "slao signale" ka Nemanji Pejčinoviću, fudbaleru Nice, ali nije nemoguće da nekadašnji fudbaler Crvene zvezde promeni klub, ali ne i državu. Kako piše Ekip za pouzdanog štopera koji blista u klubu iz grada na Azurnoj obali zainteresovani su i francuski velikani Lion i Sent Etjen, dok svoju šansu iz

18. jan 2014. 13:43