»Tag:sent etjen

sent etjen

LIGA 1: Treća gostujuća pobeda Sent Etjena (VIDEO)

| 18. okt 2014. 19:22|0 komentara

U prvom meču subotnjeg programa 10. kola šampionata Francuske fudbaleri Sent Etjena zabeležili su veoma još jednu pobedu na gostovanju, ovog puta u Lorijenu - 0:1. Jedini gol pao je u samoj završnici meča odnosno u 87. minutu kada je Lemoan fenomenalnim udarcem sa oko 25 metara savladao golmana domaće ekipe. Lorient vs St.Etienne (0-1)

18. okt 2014. 19:22

Sent Etjen ne posustaje, pao i Monpelje

| 4. maja 2014. 15:49|0 komentara

Fudbaleri Sent Etjena ostvarili su važnu pobedu u borbi za četvrto mesto u šampionatu Francuske pošto su u meču 36. kola pred svojim navijačima savladali Monpelje sa 2:0 (0:0) i tako niz utakmica bez poraza produžili na sedam. Najzanimljiviji detalji viđeni su na početku drugog dela igre kada je najpre Amuma prelepim golom posle topovskog

4. maja 2014. 15:49

Sent Etjen ‘ne da’ Lionu u Evropu (VIDEO)

| 30. mar 2014. 23:22|0 komentara

Fudbaleri Sent Etjena savladali su večeras Lion na "Žerlanu" rezultatom 2:1 u direktnoj borbi za pozicije koje vode u evropska takmičenja naredne sezone. Gosti su poveli u 28. minutu susreta golom Erdinga ali je Lakazet poravnao rezultat u 39. minutu. Važnu pobedu gostima doneo je Gradel u 74. minutu iako je u igru ušao samo

30. mar 2014. 23:22

Sent Etjen lako do bodova protiv Sošoa

| 23. mar 2014. 15:52|0 komentara

U prvoj utakmici nedeljnog programa 30. kola Šampionata Francuske ekipa Sent Etjena opravdala je ulogu favorita u duelu sa slabašnim Sošoom savladavši ga pred svojim navijačima sa 3:1. Nakon prvog dela igre u kojem nije bilo pogodaka, drugo je počelo prilično efikasno i već nakon šest minuta "zeleni" su golovima Erdenika i Tabanua došli do

23. mar 2014. 15:52

Sent Etjen srušio Monako i udaljio ga od titule (VIDEO)

| 1. mar 2014. 20:17|0 komentara

U derbiju 27. kola francuskog šampiona Sent Etjen je na svom terenu savladao Monako rezultatom 2:0 (1:0). Lemuan je nakon samo 17 minuta igre doveo domaće u vođstvo od 1:0, da bi pobedu overio Hamuma sredinom drugog poluvremena, odnosno u 67. minutu. Monaku je ovo bio treći prvenstveni poraz i sada za vodećim PSŽ-om zaostaje

1. mar 2014. 20:17

Sent Etjen otima Đorđevića Laciju?

| 27. feb 2014. 10:10|0 komentara

U sredu se pojavila informacija da je srpski reprezentativac Filip Đorđević već obavio lekarske preglede u Rimu i da preostaje samo još da potpiše ugovor sa Laciom. Međutim, to nije sprečilo čelnike Sent Etjena da se uključe u celu priču. Kako prenose pojedini francuski mediji "zeleni" će pokušati da uvere nekadašanjeg napadača Crvene zvezde da

27. feb 2014. 10:10

Loša odbrana Sent Etjena donela pobedu Bordou (VIDEO)

| 26. jan 2014. 20:18|0 komentara

U derbiju 22. kola francuskog šampionata, Bordo je na stadionu 'Čaban Delmas' savladao ekipu Sent Etjena rezultatom 2:0 (1:0). Bordo je bio bolji tim u ovom susretu i na kraju zasluženo stigao do trijumfa. Ipak, u tome mu je mnogo pomogla odbrana Sent Etjena, svojim neopreznim i lošim intervencijama. U 41. minutu susreta Traore je

26. jan 2014. 20:18

Pejčinović na ceni

| 18. jan 2014. 13:43|0 komentara

Nedavno je Zenit iz Sankt Peterburga "slao signale" ka Nemanji Pejčinoviću, fudbaleru Nice, ali nije nemoguće da nekadašnji fudbaler Crvene zvezde promeni klub, ali ne i državu. Kako piše Ekip za pouzdanog štopera koji blista u klubu iz grada na Azurnoj obali zainteresovani su i francuski velikani Lion i Sent Etjen, dok svoju šansu iz

18. jan 2014. 13:43

Sent Etjen slavio u zaostalom susretu

| 8. jan 2014. 22:43|0 komentara

Fudbaleri Sent Etjena savladali su ekipu Evijana sa minimalnih 1:0 (1:0) u zaostalom susretu 19. kola francuske Lige 1. Sent Etjen je tako svoju seriju prvenstvenih pobeda produžio na tri meča, isto toliko mečeva Evijan je bez pobede. Jedini strelac na meču bio je Hamuma u 22. minutu susreta. Domaći tim je tako pretekao petoplasirani

8. jan 2014. 22:43

Liga 1: Loše veče za goste i samo 2 osvojena boda

| 21. dec 2013. 23:36|0 komentara

Večeras je na programu bilo prvih 6 utakmica 19. kola francuskog šampionata i mnogo više uspeha imali su domaći klubovi, zabeleživši 4 pobede uz dva remija. Sent Etjen je savladao ekipu Nanta rezultatom 2:0 (1:0). Strelci za domaći tim bili su Korne u 24. i Erding u 83. minutu iz penala. Naš Filip Đorđević morao

21. dec 2013. 23:36