»Tag:Rišar Gaske

Rišar Gaske

NOVI PROBLEM: Janko predao polufinale

| 1. okt 2016. 13:30|0 komentara|HotSport, Tanjug

Srpski teniser Janko Tipsarević završio je učešće na turniru u kineskom Šenženu, pošto je danas u polufinalu predao meč Rišaru Gaskeu, pri vođstvu Francuza 6:2, 4:1.

1. okt 2016. 13:30

DEJVIS KUP: Švajcarci bliži ‘salatari’

| 22. nov 2014. 20:15|0 komentara

Dejvis kup reprezentacija Švajcarske došla je do drugog poena u finalnom meču najstarijeg ekipnog takmičenja pošto su Rodžer Federer i Stanislas Vavrinka u dubl meču savladali Žilijena Benetoa i Rišara Gaskea sa 3:0, po setovima 6:3, 7:5, 6:4.

22. nov 2014. 20:15

Monfis osvojio Monpelje

| 9. feb 2014. 16:34|0 komentara

U francuskom finalu ATP turnira u Monpeljeu bolji je bio Gael Monfis koji je posle jednog sata i 25 minuta savladao Rišara Gaskea sa 2:0, po setovima 6:4, 6:4. Bio je to ujedno i 10. međusobni duel dvojica igrača, a šestim trijumfom Monfis je došao do svoje prve titule u sezoni odnosno pete u karijeri.

9. feb 2014. 16:34

Novak ponovo pobedio 2:1

| 9. nov 2013. 23:08|0 komentara

Nakon punih šest godina Rišar Gaske je uspeo da osvoji set u duelu sa Novakom Đokovićem, ali to je bilo sve u meču 3. kola grupe B završnog ATP turnira u Londonu pošto je srpski teniser trijumfovao sa 2:1, po setovima 7:6, 4:6, 6:3, posle dva sata i devet minuta igre. Iako je ovaj meč

9. nov 2013. 23:08

Federer lako izašao na kraj sa Gaskeom

| 7. nov 2013. 16:48|0 komentara

U prvom meču 2. kola grupe B završnog ATP turnira u Londonu Rodžer Federer je savladao Rišara Gaskea sa 2:0, po setovima 6:4, 6:3, posle jednog sata i 21 minuta igre, čime je Švajcarac zadržao šansu za plasman u polufinale, dok je Francuz praktično ostao bez prilike da igra u završnici turnira. Federer posle dva odigrana

7. nov 2013. 16:48

Nadal rutinski do polufinala

| 1. nov 2013. 22:08|0 komentara

Najbolji teniser sveta Rafael Nadal prikazao je odličnu partiju protiv Rišara Gaskea i savladao ga sa 6:4, 6:1 u četvrtfinalu Mastersa u Parizu. U polufinalu turnira u Parizu Nadal će igrati protiv pobednika duela David Ferer - Tomaš Berdih. Drugo polufinale igraće Novak Đoković, koji je savladao Stanislasa Vavrinku, i Rodžer Federer, koji je bio bolji

1. nov 2013. 22:08

Vavrinka i Gaske poslednji učesnici završnog Mastersa

| 1. nov 2013. 11:11|0 komentara

Nakon mečeva odigranih u četvrtak na Mastersu u Parizu poznati su svi učesnici završnog ATP takmičenja koje će naredne nedelje biti održano u Londonu. Poslednji putnici u glavni grad Engleske su Švajcarac Stanislas Vavrinka i Rišar Gaske, koji su se tako priklučili Rafaelu Nadalu, Novaku Đokoviću, Davidu Fereru, Tomašu Berdihu, Hunu Martinu del Potru i Rodžeru

1. nov 2013. 11:11

Gaske osvojio Kup Kremlja

| 20. okt 2013. 16:24|0 komentara

Francuski teniser Rišar Gaske opravdao je ulogu prvog nosioca na Kupu Kremlja, ATP turniru u Moskvi, pošto je u finalu savladao kvalifikanta iz Kazahstana Mihaila Kukuškina sa 2:1, po setovima 4:6, 6:4, 6:4, posle dva sata i 24 minuta igre. Osvajanjem trećeg turnira u sezoni, ukupno 10. u karijeri, Gaske je ostao u trci za plasman

20. okt 2013. 16:24

Novak počistio Gaskea sa terena u četvrtfinalu Rodžers kupa

| 10. avg 2013. 1:15|0 komentara

U reprizi prošlogodišnjeg finala Rodžers kupa Novak Đoković je ove godine u Montrealu u četvrtfinalu savladao Francuza Rišara Gaskea sa 2:0, po setovima 6:1, 6:2, posle svega 52 minuta igre. Od samog početka meča bilo je očigledno da Novak ne želi sebi da dozvoli da mu se ponovi situacija iz duela sa Istominom kada je

10. avg 2013. 1:15

Fonjini čeka Noleta

| 19. apr 2013. 17:29|0 komentara

Fabio Fonjini je treći teniser koji je izborio plasman u polufinale turnira Masters serije u Monte Karlu. Italijan je napravio malo iznenađenje pobedivši sedmog nosioca Rišara Gaskea iz Francuske sa 2:0 u setovima (7:6, 6:2) posle 87 minuta igre. Fonjinija u polufinalu očekuje duel sa boljim iz meča između Novaka Đokovića i Jarka Nieminena.

19. apr 2013. 17:29

Francuzi bez Gaskea u Argentini

| 4. apr 2013. 18:20|0 komentara

Dejvis kup reprezentacija Francuske biće značajno oslabljena na gostovanju Argentini pošto je zbog za sada neutvrđene povrede Rišar Gaske morao da se povuče. Umesto devetog tenisera sveta selektor Francuza Arno Klemon pozvao je Žila Simona. Tako će se u petaj u singl mečevima duela Argentina - Francuska najpre sastati Karlos Berlok i Žo-Vilfrid Conga, a

4. apr 2013. 18:20