»Tag:rezultat

rezultat

VTA Madrid: Poraz Ane Ivanović

| 9. maja 2014. 17:06|0 komentara

Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u polufinale VTA turnira u Madridu, pošto je danas izgubila od Rumunke Simone Halep sa 6:2, 6:2.   FOTO:STARSPORT Ivanović je imala šansu na početku drugog seta da se vrati u meč, kada je posle izgubljenog prvog gema vratila brejk (1:1), ali je potom

9. maja 2014. 17:06

Od vođstva 3:0 do gubitka titule: Jednom rečju – Liverpul!

| 5. maja 2014. 23:10|0 komentara

Fudbaleri Kristal palasa i Liverpula igrali su nerešeno 3:3 (0:1), u večerašnjem meču 37. kola Premijer lige. Pred oko 25.000 gledalaca na stadionu ''Selhurst park'' u Londonu, strelci za Liverpul bili su Alen u 18, Suarez u 53. i Staridž u 55, dok su golove za domaćina postigli Dilejni u 79. i Gejl u 81.

5. maja 2014. 23:10

San Antonio razbio Dalas za polufinale Zapada

| 5. maja 2014. 0:22|0 komentara

Košarkaši San Antonija plasirali su se u polufinale Zapadne konferencije NBA lige, pošto su večeras, u sedmoj utakmici četvrtfinalne serije, savladali ekipu Dalasa rezultatom 119:96 (35:23, 33:23, 26:22, 25:28). Pred oko 19.000 gledalaca u ''AT&T centru'', Sparse je do pobede predvodio fenomenalni Toni Parker, koji je večeras postigao 32 poena, a pritom zabeležio još četiri

5. maja 2014. 0:22

Marselj pokvario evropske planove Liona (VIDEO)

| 4. maja 2014. 23:07|0 komentara

Fudbaleri Olimpik Marselja pobedili su ekipu Liona rezultatom 4:2 (2:1), u večerašnjem meču 36. kola Lige 1. Pred oko 38.000 gledalaca na stadionu ''Velodrom'', strelci za Olimpik Marselj bili su Dijavara u 14, Tauvin u 26. i Žinjak u 48. i 56, dok su golove za Lion postigli Mvuemba u 40. i Gomis u 82.

4. maja 2014. 23:07

Valensija zaustavila Real (VIDEO)

| 4. maja 2014. 22:57|0 komentara

Fudbaleri Real Madrida i Valensije igrali su nerešeno 2:2 (0:1), u večerašnjem meču 36. kola Primere divizion. Pred oko 72.000 gledalaca na stadionu ''Santjago Bernabeu'', strelci za ''slepe miševe'' bili su Matijeu u 44. i Pareho u 66, dok su golove za ''kraljevski klub'' postigli Ramos u 59. i Ronaldo u 92. minutu. Real Madrid

4. maja 2014. 22:57

Milan srušio Inter u derbiju ‘Dela Madonina’ (VIDEO)

| 4. maja 2014. 22:42|0 komentara

Fudbaleri Milana pobedili su ekipu Intera rezultatom 1:0 (0:0), u večerašnjem meču 36. kola Serije A. Strelac jedinog gola na utakmici bio je De Jong u 65. minutu. Pred oko 82.000 gledalaca na stadionu ''Đuzepe Meaca'', ekipe su nastupile u sledećim sastavima: Milan: Abijati - De Šiljo, Rami, Mekses, Konstant (od 85. Abate) - De

4. maja 2014. 22:42

Posle sedam utakmica, jedan poen Bruklin odveo u polufinale Istoka (VIDEO)

| 4. maja 2014. 22:00|0 komentara

Košarkaši Bruklina plasirali su se u polufinale Istočne konferencije NBA lige, pošto su večeras u sedmoj utakmici četvrtfinalne serije savladali ekipu Toronta rezultatom 103:104 (28:26, 25:35, 20:20, 30:23). Pred oko 20.000 gledalaca u ''Er Kanada centru'', Netse je do pobede predvodio sjajni Džo Džonson sa 26 poena, dok je najbolji u redovima poraženog tima bio

4. maja 2014. 22:00

Sevilja i sledeće sezone u Ligi Evrope

| 4. maja 2014. 21:16|0 komentara

Fudbaleri Sevilje i Viljareala igrali su nerešeno 0:0, u večerašnjem meču 36. kola Primere divizion. Utakmica je odigrana na stadionu ''Ramon Sančez Pishuan'' u Sevilji, pred oko 31.000 gledalaca. Ovim bodom, Sevilja je i teoretski obezbedila plasman u Ligu Evrope sledeće sezone, što nije pošlo za rukom Viljarealu, koji je ostao bez plasmana u evropsko

4. maja 2014. 21:16

Mega preko Radničkog zakoračila ka Jadranu

| 4. maja 2014. 21:11|0 komentara

Košarkaši Mega vizure pobedili su ekipu Radničkog rezultatom 91:86 (21:28, 29:20, 19:23, 22:15), u poslednjem meču šestog kola Superlige.   FOTO: STARSPORT Pred oko 1.000 gledalaca, domaće je do pobede predvodio Veličković sa 19 poena, dok se kod gostiju istakao Marinović sa 21. Posle ove pobede, Mega vizura se nalazi na trećem mestu

4. maja 2014. 21:11

Napredak gurnuo Slobodu ka Prvoj ligi

| 4. maja 2014. 21:01|0 komentara

Fudbaleri Napretka pobedili su ekipu Slobode rezultatom 3:1 (2:0), u poslednjem meču 27. kola Jelen Superlige. Na stadionu ''Mladost'' u Kruševcu, strelci za domaće bili su Vidaković u 16, Dimitrov u 36. i Božović u 88, dok je gol za goste postigao Mihajlović u 54. minutu. Ovom pobedom, Napredak je sa 35 bodova dospeo na deveto mesto,

4. maja 2014. 21:01

Selta gurnula Osasunu ka Segundi

| 3. maja 2014. 21:54|0 komentara

Fudbaleri Selte de Vigo pobedili su ekipu Osasune rezultatom 0:2 (0:2), u večerašnjem meču 36. kola Primere divizion. Pred oko 18.000 gledalaca na stadionu ''El Sadar'' u Pamploni, strelac oba gola za goste bio je Nolito u 20. i 34. minutu. Ovom pobedom, klub iz Galicije se popeo na osmo mesto na tabeli i trenutno

3. maja 2014. 21:54

Borac udaljio Metalac od Jadrana

| 3. maja 2014. 20:40|0 komentara

Košarkaši Borca pobedili su ekipu Metalca rezultatom  79:61 (21:14, 21:10, 23:13, 14:24), u večerašnjem meču šestog kola Superlige. Najefikasniji u redovima Čačana bio je Marelja sa 27 poena, dok je Valjevce predvodio Bakić sa 14. Borcu je ovo prva pobeda u Superligi, dok Metalac sada ima skor 2-4 i znatno je umanjio svoje šanse za

3. maja 2014. 20:40

Premijer liga: Mančester siti preuzeo vrh!

| 3. maja 2014. 20:28|0 komentara

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su ekipu Evertona rezultatom 2:3 (1:2), u okviru 37. kola Premijer lige. Pred oko 40.000 gledalaca na stadionu ''Gudison park'' u Liverpulu, strelci za ''građane'' bili su Aguero u 22. i Džeko u 43. i 48, dok su pogotke za domaće postigli Barkli u 11. i Lukaku u 65. minutu. Ovom

3. maja 2014. 20:28

Atletik Bilbao u kvalifikacijama za Ligu šampiona

| 2. maja 2014. 23:13|0 komentara

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su ekipu Rajo valjekana rezultatom 0:3 (0:2), u prvom meču 36. kola Primere divizion. Ovim trijumfom, Baskijci su obezbedili četvrto mesto na tabeli i time plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona naredne sezone. Pred oko 14.000 gledalaca na stadionu Rajo valjekana u Madridu, strelci za goste bili su San Hose u

2. maja 2014. 23:13

Bastija nerešeno sa Lilom, poništen regularan pogodak

| 2. maja 2014. 22:29|0 komentara

Fudbaleri Bastije i Lila igrali su nerešeno 1:1 (0:1), u prvom meču 36. kola Lige 1. Gosti su poveli u 32. minutu golom Kalua, ali su domaći izjednačili u 85. posle udarca glavom Kazrija, nakon odličnog centaršuta Raspentina. Samo dva minuta kasnije, iskusni Đibril Sise, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, postigao je

2. maja 2014. 22:29