»Tag:ren

ren

Ren iznenadio Marsej

| 22. mar 2014. 19:56|0 komentara

Fudbaleri Marseja ponovo su razočarali svoje navijače, pošto su na domaćem terenu poraženi od ekipe Rena rezultatom 1:0 u 30. kolu francuskog šampionata. Treći poraz na poslednje četiri utakmice dodatno je udaljio Marsej od pozicija koje vode u evrokupove naredne sezone. Nakon prvog poluvremena koje je proteklo bez golova, Ren je u nastavku susreta uspeo

22. mar 2014. 19:56

Lil i Ren podelili bodove (VIDEO)

| 25. jan 2014. 0:13|0 komentara

U prvom meču 22. kola francuskog šampionata, Lil i Ren su podelili bodove odigravši 1:1 (1:1). Trećeplasirani Lil tako nije uspeo da opravda ulogu favorita i da na svom terenu savlada petnaestoplasirani Ren, koji već sedam utakmica ne zna za pobedu. Domaći su poveli golom Salomona Kalua u 34. minutu, ali slavlje nije dugo trajalo

25. jan 2014. 0:13

Liga 1: Loše veče za goste i samo 2 osvojena boda

| 21. dec 2013. 23:36|0 komentara

Večeras je na programu bilo prvih 6 utakmica 19. kola francuskog šampionata i mnogo više uspeha imali su domaći klubovi, zabeleživši 4 pobede uz dva remija. Sent Etjen je savladao ekipu Nanta rezultatom 2:0 (1:0). Strelci za domaći tim bili su Korne u 24. i Erding u 83. minutu iz penala. Naš Filip Đorđević morao

21. dec 2013. 23:36

Liga 1: Pobede Lorijena i Remsa, Valensijan i Gengamp podelili bodove

| 7. dec 2013. 22:12|0 komentara

Večeras su na programu, od 20 časova, bile 3 utakmice 15. kola francuskog šampionata. Ekipa Lorijena uspela je na svom terenu da savlada Ren rezultatom 2:0. Već u 7. minutu dogodila se situacija koja je u mnogome odredila dalji tok ovog meča. Silvan Armand je dobio direktan crveni karton, a Jan Jufre realizovao penal i

7. dec 2013. 22:12

Mreže mirovale u Monpeljeu

| 26. sep 2013. 23:10|0 komentara

U poslednjem duelu 7. kola francuske Lige 1 Monpelje i Ren su razočarali i odigrali meč bez golova (0:0). Međutim, podelom bodova mogu da budu zadovoljni i jedni i drugi, jer su napredovali na tabeli. Ren se popeo za jedno mesto i sada je 5. sa 12 bodova, dok je ekipa Monpeljea napredovala za dve

26. sep 2013. 23:10

Kad ni Liga šampiona nije dovoljan motiv

| 21. maja 2013. 15:49|0 komentara

Zanimljivu odluku doneo je trener Real Sosijedada Filip Montanje koji će bez obzira na to da li će njegov tim uspeti da izbori plasman u Ligu šampiona napustiti klub iz San Sebastijana. Naime, 48-godišnji Francuz koji je Sosiedad preuzeo 2011. godine saopštio je čelnicima kluba nema nameru da produži ugovor pošto je već postigao dogovor

21. maja 2013. 15:49

Nica slavila protiv Rena, Pejčinović opet asistirao

| 5. maja 2013. 18:23|0 komentara

Nica je u preživela teško gostovanje Renu i to na kakav način ! Ekipa sa Azurne obale je slavila rezultatom 0:3 i sada se vratila na četvrto mesto koje vodi u Evropu, a kako se stvari u Ligi 1 odvijaju i treće mesto, koje donosi kvalifikacije za Ligu šampiona, više nije tako daleko. Ono što

5. maja 2013. 18:23

Antoneti napušta Ren

| 23. apr 2013. 18:44|0 komentara

Frederik Antoneti po završetku sezone napušta mesto trenera francuskog fudbalskog prvoligaša Rena. "Proveo sam četiri lepe godine u Renu i sada je vreme za odlazak. Razmišljao sam da li da donesem ovakvu odluku, ali su me slabi rezultati koje beležimo u poslednje vreme naterali da na kraju ipak prelomim", rekao je Antoneti. Ovaj 52-godišnjak je

23. apr 2013. 18:44

Sent Etjen ponovo osvaja trofeje

| 20. apr 2013. 22:54|0 komentara

Posle pune 22 godine slavni Sent Etjen je osvojio jedan trofej pošto su fudbaleri ovog kluba u finalu Liga Kupa Francuske pred prepunim stadionom "Francuska" u predgrađu Pariza savladali ekipu Rena sa 1:0 (1:0). Jedini pogodak na meču postigao je Brazilac Brandao još u 19. minutu, a mogao je još neki put da se upiše

20. apr 2013. 22:54