ren

ZA SVAKU POHVALU: Nica udarila šamar terorizmu! (FOTO) (VIDEO)

Fudbalski klub iz Francuske na sjajan način odlučio da oda čast žrtvama.

LIGA 1: Di Marija doneo trijumf Parižanima (VIDEO)

Jedan gol bio je dovoljan Pari Sen Žermenu da dođe do trijumfa u premijernom meču Lige 1 u kojem je gostovao Renu - 0:1.

LIGA 1: Monako ‘kiksnuo’ u nezgodan čas (VIDEO)

Fudbaleri Monaka propustili su šansu da osiguraju treće mesto na tabeli, pošto su na svom terenu remizirali 1:1 sa Renom.

LIGA 1: Minimalac ostavio Parižane u borbi za titulu (VIDEO)

U prvom meču 23. kola Lige jedan PSŽ je na Parku Prinčeva sa 1:0 (1:0) savladao Ren.

LK FRANCUSKE: Preokret na Korzici, Ibra odveo PSŽ u polufinale (VIDEO)

u utorak su odigrana dva meča četvrtfinala Liga kupa Francuske, a na oba je bilo prilično zanimljivo.

Ren iznenadio Marsej

Fudbaleri Marseja ponovo su razočarali svoje navijače, pošto su na domaćem terenu poraženi od ekipe Rena rezultatom 1:0 u 30. kolu francuskog šampionata. Treći poraz na poslednje četiri utakmice dodatno je udaljio Marsej od pozicija koje vode u evrokupove naredne sezone. Nakon prvog poluvremena koje je proteklo bez golova, Ren je u nastavku susreta uspeo … Continue reading Ren iznenadio Marsej

Lil i Ren podelili bodove (VIDEO)

U prvom meču 22. kola francuskog šampionata, Lil i Ren su podelili bodove odigravši 1:1 (1:1). Trećeplasirani Lil tako nije uspeo da opravda ulogu favorita i da na svom terenu savlada petnaestoplasirani Ren, koji već sedam utakmica ne zna za pobedu. Domaći su poveli golom Salomona Kalua u 34. minutu, ali slavlje nije dugo trajalo … Continue reading Lil i Ren podelili bodove (VIDEO)

Liga 1: Pobede Lorijena i Remsa, Valensijan i Gengamp podelili bodove

Večeras su na programu, od 20 časova, bile 3 utakmice 15. kola francuskog šampionata. Ekipa Lorijena uspela je na svom terenu da savlada Ren rezultatom 2:0. Već u 7. minutu dogodila se situacija koja je u mnogome odredila dalji tok ovog meča. Silvan Armand je dobio direktan crveni karton, a Jan Jufre realizovao penal i … Continue reading Liga 1: Pobede Lorijena i Remsa, Valensijan i Gengamp podelili bodove

Mreže mirovale u Monpeljeu

U poslednjem duelu 7. kola francuske Lige 1 Monpelje i Ren su razočarali i odigrali meč bez golova (0:0). Međutim, podelom bodova mogu da budu zadovoljni i jedni i drugi, jer su napredovali na tabeli. Ren se popeo za jedno mesto i sada je 5. sa 12 bodova, dok je ekipa Monpeljea napredovala za dve … Continue reading Mreže mirovale u Monpeljeu

Kad ni Liga šampiona nije dovoljan motiv

Zanimljivu odluku doneo je trener Real Sosijedada Filip Montanje koji će bez obzira na to da li će njegov tim uspeti da izbori plasman u Ligu šampiona napustiti klub iz San Sebastijana. Naime, 48-godišnji Francuz koji je Sosiedad preuzeo 2011. godine saopštio je čelnicima kluba nema nameru da produži ugovor pošto je već postigao dogovor … Continue reading Kad ni Liga šampiona nije dovoljan motiv