Rafael Nadal

AUSTRALIJAN OPEN: Zverev kao Istomin, ali je Nadal ipak ‘preživeo’

Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije, pošto je danas pobedio Aleksandra Zvereva iz Nemačke u pet setova, 4:6, 6:3, 6:7, 6:3, 6:2.

‘J***Š DONALDA TRAMPA‘: Šokantna majica ‘najvrelije glave‘ tenisa (FOTO)

Nakon što ga spominjanje Đokovića nije bacilo u žižu interesovanja, evo šta je uradio mladi Nik Kirios.

ĐOKOVIĆ: Fale mi mečevi sa Nadalom

Najbolji srpski teniser neće imati priliku da 2017. godinu otvrori kao i 2016.

POBEDA ZA POČETAK GODINE: Nadal ulazi u ritam

Bivši najbolji teniser sveta, Rafael Nadal, savladao je Aleksandra Dolgopolova rezultatom 6:3, 6:3 za sat i 14 minuta u prvom kolu turnira u Brizbejnu.

NADAL: Još uvek mogu da osvajam grend slemove

Španski teniser Rafael Nadal rekao je danas da se raduje povratku takmičenjima posle povrede i da veruje da može da osvoji još neku grend slem titulu.

ABU DABI: Nadal godinu završio trofejom

Španski teniser Rafael Nadal odbranio je titulu na egzibicionom turniru u Abu Dabiju, pošto je danas u finalu pobedio Belgijanca Davida Gofana u dva seta, 6:4 i 7:6 (5).

NADAL DOBIO POJAČANJE: Moja u trenerskom timu Novakovog rivala

Španski teniser Rafael Nadal saopštio je danas da se nekadašnji najbolji igrač sveta Karlos Moja pridružio njegovom trenerskom timu.

SENZACIJA: Troicki pregazio Nadala!

Viktor Troicki savladao je Rafaela Nadala u šesnaestini finala ATP turnira u Šangaju.

KONAČNO OSMEH NA NJEGOVOM LICU: Titula za Nadala u Pekingu u dublu sa Karenom Bustom

Španski teniseri Rafael Nadal i Pablo Kareno Busta osvojili su danas titulu u dublu na turniru u Pekingu.