»Tag:pro liga

pro liga

Minimalac Anderlehta, Mitrogol drugi meč bez pogotka

| 24. avg 2014. 17:02|0 komentara

Anderleht je sam na čelu tabele! Posle petog kola belgijske lige, u kojem je šampion savladao Beveren sa 1:0, usamio se na liderskoj poziciji. Besnik Hasi je na klupi ostavio Luku Milivojevića i najveće pojačanje Stivene Defura, naravno u špicu je bio tandem Suarez – Mitrović, dok je Srbiju u ekipi Beverena predstavljao vezista Miloš Marić. Prvo poluvreme završeno je bez golova.

24. avg 2014. 17:02

Bivši Zvezdin trener sartovao pobedom na klupi Mehelena

| 27. jula 2014. 18:57|0 komentara

Bivši trener Zvezde Aleksandar Janković uspešno je startovao na klupi Mehelena. Njegov tim je u prvoм kolu Pro lige savladao Genk rezultatom 3:1. Gostujući tim je poveo već u sedmom minutu golom Hilanda, ali je do poluvremena Mehelen preokrenuo rezultat. Izjedančio je Hani u 22. minutu, da bi potom za manje od dva minuta, u finišu prvog dela,

27. jula 2014. 18:57