»Tag:Prijateljski meč

Prijateljski meč

‘KANIBAL’ NIJE ZABORAVIO DA IGRA FUDBAL: Dva gola Suareza za Urugvaj protiv Omana! (VIDEO)

| 13. okt 2014. 18:55|0 komentara

Fudbalski "kanibal" Luis Suarez se sa dva predivna pogotka, u pobedi reprezentacije Uruguvaja nad Omanom 3:0, vratio na teren i pokazao da u dobroj formi dočekuje španski El Klasiko. Fudbaler Barselone je prvi gol postigao u 57. minutu kada je rutinski prvo zaobišao golmana, a potom loptu smestio u mrežu. Drugi gol u 66. minutu je

13. okt 2014. 18:55

TRENER BORCA IZ BANJALUKE: Emocionalno sam vezan za Crvenu zvezdu!

| 9. okt 2014. 21:55|0 komentara

Posle osam godina Crvena zvezda će ponovo gostovati u Banjaluci, a trener Borca i bivši igrač crveno-belih Vinko Marinović je istakao da je emocionalno vezan za klub sa Marakane, ali da će učiniti sve da ga pobedi u petak od 17 časova. FOTO: www.borac.net - Počastvovani smo što igramo jedan ovakav meč, ali rezultat

9. okt 2014. 21:55

GOSTOVANJE: Crvena zvezda ide na megdan Borcu u Banjaluku

| 9. okt 2014. 11:47|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak putuju u Banjaluku gde će odigrati prijateljski meč sa ekipom Borca. Utakmica će biti odigrana u petak u terminu od 17:00 časova na Gradskom stadionu. Prethodno, igrači tima s Marakane će odraditi trening na stadionu od 10:00 sati. Spisak putnika u Banjaluku: Damir Kahriman, Marko Trkulja, Nikola Mijailović, Bogdan Planić, Stefan Đorđević,

9. okt 2014. 11:47