»Tag:Predrag Luka

Predrag Luka

LUKA JASAN: Cilj je titula (VIDEO)

| 26. jan 2015. 15:50|0 komentara

U jesenjem delu sezone Predrag Luka je imao prilično malu minutažu, a razlog je što za to mesto u konkurenciji ima dosta kvalitetnih igrača – Ninković, Živković, Grbić, Pantić… Ipak, kad god je ušao u igru, borbeni Požarevljanin je davao celog sebe i dosta često uspevao da unese nešto novo u igru crno-belih, makar da

26. jan 2015. 15:50

Na pomolu novi odlazak iz Partizana

| 12. avg 2014. 16:21|1 komentar

Fudbaler Partizana Predrag Luka mogao bi da napusti Humsku ovog leta pošto je interesovanje za njega pokazao jedan turski klub.   FOTO:STARSPORT Kako prenosi list Sport, vezista Partizana već neko vreme pregovara sa nepoznatim turskim klubom, ali još nema preciznijih informacija o napretku u pregovorima. Tim povodom je u petak na stadionu u Humskoj boravio i

12. avg 2014. 16:21

Partizan oštećen za penal na Vračaru? (VIDEO)

| 11. avg 2014. 9:40|1 komentar

Partizan je posle preokreta slavio sa 3:1 protiv Voždovca, na premijeri Superlige. Bili su crno-beli na ivici ponora jer su  domaći poveli u preko Tripkovića u 74. minutu. Srećom po Partizan, pet minuta kasnije Stošić je smestio loptu u svoju mrežu, za izjednačenje. Međutim, mogli su gosti i ranije do poravnanja rezultata, da im je

11. avg 2014. 9:40

Brašanac i Luka napuštaju Humsku?

| 12. juna 2014. 13:04|0 komentara

Čelnici fudbalskog kluba Partizan planiraju izuzetno radno leto sa jasnim ciljem da se napuni klupska kasa. Novac bi, ovog puta, mogao da stigne od prodaje dvojice igrača koji nisu igrali liderske role u crno-belom timu: Predraga Luke i Darka Brašanca. FOTO: STARSPORT Iako su do sada u Partizanu finasijske probleme rešavali prodajom nosilaca igre, ovog

12. juna 2014. 13:04

Trener Partizana nezadovoljan Predragom Lukom

| 9. feb 2014. 18:43|0 komentara

Nakon minimalne pobede protiv Sarajeva rezultatom 1:0, trener Partizana, Marko Nikolić, je ishvalio skoro sve svoje igrače. Jedan od retkih koji su bili kritikovani bio je Predrag Luka. FOTO:STARSPORT Iako je nakon ulaska u igru u drugom poluvremenu zadavao mnogo muka defanzivcima Sarajeva, pa čak i započeo akciju iz koje je Partizan postigao

9. feb 2014. 18:43

Luka: Jedini cilj je titula

| 28. jan 2014. 17:28|0 komentara

Fudbaler Partizana Predrag Luka rekao je u utorak da očekuje da januarska pojačanja pomognu njegovom klubu da odbrani titulu šampiona Srbije. FOTO: STARSPORT "Nadam se da će u prvenstvu sve biti mnogo bolje, gde se borimo za jedan jedini cilj - titulu. Nadam se da ćemo u maju slaviti i da će Partizan ostati

28. jan 2014. 17:28

Luka, Ostojić i Lukač žele trijumfalan finiš sezone (VIDEO)

| 13. nov 2013. 11:37|0 komentara

Još tri utakmice ostale su do kraja jesenjeg dela Jelen Superlige, a igrači šampion Srbije Partizana svesni su da ako žele da proleće dočekaju na vrhu tabele, moraju da beleži isključivo pobede. Voždovac, Spartak i Čukarički za izabranike Vuka Rašovića predstavljaju veliki izazov, jer će upravo ove ekipe biti posebno motivisane u duelu sa crno

13. nov 2013. 11:37

Luka: Razočaran sam, očekivao sam da ću početi derbi

| 12. nov 2013. 22:28|0 komentara

FOTO:STARSPORT Vezni fudbaler Partizana Predrag Luka otkrio je da je očekivao da počne 145. ''večiti'' derbi i priznao da se razočarao ostankom na klupi.  Luka je u porazu Partizana od Crvene zvezde šansu dobio u nastavku, a njegov tim je upravo nakon njegove akcije imao jedinu pravu priliku na meču. ''Neću reći ništa

12. nov 2013. 22:28