Peskara

LUĐE NEGO IKADA: Neverovatna proslava gola zvezde Napolija (VIDEO)

Napoli je danas savladao Peskaru, a veoma zanimljiv detalj se dogodio prilikom trećeg pogotka.

SERIJA A: Lacio lagano protiv Peskare, Milinković Savić dao gol (VIDEO)

Fudbaleri Lacija savladali su Peskaru rezultatom 3:0, a vodeći gol delo je Sergeja Milinković Savića.

VREMEPLOV: Udarao novinare, svađao se sa vlasnikom kluba, Nesta mu slomio nogu… (VIDEO)

Čuveni Pol Gaskojn ostao je upamćen i na Apeninima u dresu Lacija.

BARAŽ ZA SERIJU A: Bolonja posle drame se vratila u elitni rang

Posle Karpija i Frozinonea plasman u Seriju A obezbedila je i Bolonja, koja je posle neizvesnog revanša baraža eliminisala Peskaru i tako se vratila u elitni rang.

Ćosić ostaje u Italiji

Nekadašnji prvotimac Crvene zvezde i mladi reprezentativac Srbije Uroš Ćosić više nije fudbale moskovskog CSKA pošto su “armejci” pristali da srpskog internacionalca prodaju italijanskoj Peskari za koju je prethodne sezone nastupao kao pozajmljeni igrač. 20-godišnji defanzivac je prethodne sezone odigrao 20 logaških utakmica za Peskaru koja je takmičenje u Seriji A završila na poslednjem mestu … Continue reading Ćosić ostaje u Italiji

Minimalac Katanije

U drugoj utakmici 37. kola Serije A odigranoj u subotu Katanija je pred svojim navijačima savladala davno prežaljenu Peskaru sa 1:0 (0:0). Gol odluke pao je u 52. minutu kada je Argentinac Alehadro Dario Gomez na dodavanje svog zemljaka Gonzala Rubena Bergesija savladao golmana domaćeg tima Matiju Perina. Za gostujući tim svih 90 minuta solidno … Continue reading Minimalac Katanije

Napoli siguran na Adrijatiku

Fudbaleri Napolija su kao gosti pobedili Peskaru sa 3:0 (0:0) u meču 34. kola Serije A i učvrstili se na drugom mestu na tabeli sa osam bodova manje od Juventusa koji ima i meč manje. Napolitancima je trebalo malo više vremena da probiju bedem pred golom poslednjeplasiranog tima na tabeli, a kada su u tome … Continue reading Napoli siguran na Adrijatiku

Sijena odnela bodova iz Peskare

U duelu dve ekipe koje se bore za opstanak u Seriji A Sijena je trijumfom u Peskari posle 32. kola bliža tome da se i naredne sezone takmiči u eliti pošto je pobedila sa 3:2 (2:0). Gosti su posle prvih 45 minuta imali velika dva gola prednosti pošto su golom Anđela u 14. i autogolom … Continue reading Sijena odnela bodova iz Peskare

Vučinić “pogodio” Skudeto

Juventus je u prvom meču 31. kola Serije A savladao Peskaru sa 2:1, a junak pobede stare dame bio je crnogorski reprezentativac Mirko Vučinić koji je postigao oba gola na meču. Kombinovao je tim Antonio Konte i to se odrazilo na igru Juventusa, ali su u poslednjih 20 minuta slomili otpor Peskare, koja ostaje zakovana … Continue reading Vučinić “pogodio” Skudeto