»Tag:Peskara

Peskara

KIKS DECENIJE: Bufonov naslednik primio jedan od najglupljih golova u istoriji Serije A (VIDEO)

| 2. apr 2017. 15:35|1 komentar|HotSport

Mnogi Điđa Donarumu vide kao naslednika Đanluiđija Bufona, ali je sjajni mladi golman protiv Peskare pokazao da još nije na nivou starijeg i slavnijeg kolege iz Juventusa. U 12. minutu meča tokom jedne bezazlene situacije nakon ispucane lopte igrača Peskare, do nje je na desnoj strani Milanove polovine stigao Paleta, koji je pod pritiskom fudbalera

2. apr 2017. 15:35

Ćosić ostaje u Italiji

| 10. juna 2013. 13:55|0 komentara

Nekadašnji prvotimac Crvene zvezde i mladi reprezentativac Srbije Uroš Ćosić više nije fudbale moskovskog CSKA pošto su "armejci" pristali da srpskog internacionalca prodaju italijanskoj Peskari za koju je prethodne sezone nastupao kao pozajmljeni igrač. 20-godišnji defanzivac je prethodne sezone odigrao 20 logaških utakmica za Peskaru koja je takmičenje u Seriji A završila na poslednjem mestu

10. juna 2013. 13:55

Minimalac Katanije

| 11. maja 2013. 22:37|0 komentara

U drugoj utakmici 37. kola Serije A odigranoj u subotu Katanija je pred svojim navijačima savladala davno prežaljenu Peskaru sa 1:0 (0:0). Gol odluke pao je u 52. minutu kada je Argentinac Alehadro Dario Gomez na dodavanje svog zemljaka Gonzala Rubena Bergesija savladao golmana domaćeg tima Matiju Perina. Za gostujući tim svih 90 minuta solidno

11. maja 2013. 22:37

Napoli siguran na Adrijatiku

| 27. apr 2013. 22:37|0 komentara

Fudbaleri Napolija su kao gosti pobedili Peskaru sa 3:0 (0:0) u meču 34. kola Serije A i učvrstili se na drugom mestu na tabeli sa osam bodova manje od Juventusa koji ima i meč manje. Napolitancima je trebalo malo više vremena da probiju bedem pred golom poslednjeplasiranog tima na tabeli, a kada su u tome

27. apr 2013. 22:37

Sijena odnela bodova iz Peskare

| 13. apr 2013. 19:56|0 komentara

U duelu dve ekipe koje se bore za opstanak u Seriji A Sijena je trijumfom u Peskari posle 32. kola bliža tome da se i naredne sezone takmiči u eliti pošto je pobedila sa 3:2 (2:0). Gosti su posle prvih 45 minuta imali velika dva gola prednosti pošto su golom Anđela u 14. i autogolom

13. apr 2013. 19:56

Vučinić „pogodio“ Skudeto

| 6. apr 2013. 19:52|0 komentara

Juventus je u prvom meču 31. kola Serije A savladao Peskaru sa 2:1, a junak pobede stare dame bio je crnogorski reprezentativac Mirko Vučinić koji je postigao oba gola na meču. Kombinovao je tim Antonio Konte i to se odrazilo na igru Juventusa, ali su u poslednjih 20 minuta slomili otpor Peskare, koja ostaje zakovana

6. apr 2013. 19:52